کد خبر: 7114

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۵ - ۱۸:۴۰

به میزبانی شهروند ساری

شروع مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور

رقابت های لیگ برتر فوتسال جوانان کشور به میزبانی باشگاه شهروند ساری برگزار خواهد شد.

شروع مسابقات لیگ برتر فوتسال جوانان کشور

به گزارش تیتر ۳ و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهروند ساری، این مسابقات از روز شنبه ۶ شهریورماه در سالن مرحوم بهروش ساری (آذربایجانی ها) آغاز و تا روز جمعه ۱۲ شهریورماه ۹۵ ادامه خواهد یافت.
بر این اساس، تیم فوتسال جوانان شهروند ساری بعنوان میزبان این رقابت ها به ترتیب به مصاف تیم های مقاومت البرز، اسپادانا اصفهان، آپکو پارس قم، ستارگان طلایی زنجان، وحدت ملایر، سایپا یاسوج و سنگسر سمنان خواهد رفت.
علی عسگری، مهدی هاشمی، سید امیررضا محمودی، سید جواد حسینی، دانیال باجان، محمدرضا نریمان پور، امیرحسین قربانزاده، عرفان حسین زاده، امیرحسین طیبی، سیدرضا موسوی، ابوالفضل افضلی، امین جمالی، امیرحسین اسماعیلی، علی اصغر علیزاده، مجتبی محمودیان، حسن عرب خزائلی و مجتبی شهابی بازیکنان تیم فوتسال جوانان شهروند را تشکیل می دهند.
برنامه کامل رقابت های گروه سوم لیگ برتر فوتسال جوانان کشور به شرح زیر است:
روز اول:

شنبه ۶ شهریور ۹۵ :

۱۳: اسپادانا اصفهان – وحدت ملایر

۱۵: ستارگان طلایی زنجان – سایپا یاسوج

۱۷: آپکو پارس قم – سنگسر سمنان

۱۹: شهروند ساری – مقاومت البرز
روز دوم:

یکشنبه ۷ شهریور ۹۵ :

۱۳: مقاومت البرز – آپکو پارس قم

۱۵: سنگسر سمنان – ستارگان طلایی زنجان

۱۷: سایپا یاسوج – وحدت ملایر

۱۹: شهروند ساری – اسپادانا اصفهان
روز سوم:

دوشنبه ۸ شهریور ۹۵ :

۱۳: اسپادانا اصفهان – سایپا یاسوج

۱۵: وحدت ملایر – سنگسر سمنان

۱۷: ستارگان طلایی زنجان – مقاومت البرز

۱۹: شهروند ساری – آپکو پارس قم
روز چهارم:

سه شنبه ۹ شهریور ۹۵ :

۱۳: سنگسر سمنان – سایپا یاسوج

۱۵: مقاومت البرز – وحدت ملایر

۱۷: آپکو پارس قم – اسپادانا اصفهان

۱۹: شهروند ساری – ستارگان طلایی زنجان
روز پنجم:

چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ :

۱۳: ستارگان طلایی زنجان – آپکو پارس قم

۱۵: سایپا یاسوج – مقاومت البرز

۱۷: اسپادانا اصفهان – سنگسر سمنان

۱۹: شهروند ساری – وحدت ملایر
روز ششم:

پنج شنبه ۱۱ شهریور ۹۵ :

۱۳: مقاومت البرز – سنگسر سمنان

۱۵: ستارگان طلایی زنجان – اسپادانا اصفهان

۱۷: آپکو پارس قم – وحدت ملایر

۱۹: شهروند ساری – سایپا یاسوج
روز هفتم:

جمعه ۱۲ شهریور ۹۵ :

۱۳: وحدت ملایر – ستارگان طلایی زنجان

۱۵: سایپا یاسوج – آپکو پارس قم

۱۷: اسپادانا اصفهان – مقاومت البرز

۱۹: شهروند ساری – سنگسر سمنان
اعداد کنار هر بازی ساعت شروع برگزاری آنها می باشد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *