کد خبر: 72963

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۸

مدیرکل تعاون مازندران:

۷ واحد تولیدی مازندران تعاونی برتر صادراتی کشور شدند

به گزارش تیتر 3، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران،کامران اصغری از تجلیل ازهفت تعاونی مازندران در دومین جشنواره ...

به گزارش تیتر ۳، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران،کامران اصغری از تجلیل ازهفت تعاونی مازندران در دومین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر صادراتی خبر داد.

وی با بیان اینکه توانمندی‌های بخش تعاون در مازندران بر کسی پوشیده نیست و صادرات بالای تعاونی‌ها و تجلیل از هفت شرکت تعاونی به‌عنوان تعاونی برتر صادراتی ملی گواه این مهم است، افزود: دولت تدبیر و امید با ایجاد بستر بسیار مناسب پسابرجام موجب شده تعاونی‌های مازندران در این چهار سال بیش از ۷۶ میلیون دلار محصولات تولیدی، کشاورزی، صنعتی را به کشورهای خاورمیانه، آسیایی، اروپایی و کشورهای عربی صادرات داشته باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران ادامه داد: در دولت یازدهم با عملکرد مطلوب این اداره کل به‌همراه اتاق تعاون شاهد ایجاد آرامش در بخش تعاون بوده و کیفیت را بر کمیت ترجیح داده ایم.

اصغری با تأکید بر ضرورت حمایت همه جانبه از بخش تعاون، خاطرنشان کرد: تعاون باید بیش از آنچه بوده رشد پیدا کند و تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی راهی درست برای رفع نابرابری‌ها بوده و تعاونی‌ها راه بی بدیل رفع نابرابری‌ها هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تصریح کرد: ظرفیت بالایی برای ایستادن بیشتر بر پای خود داریم و تعاونی‌ها می‌توانند چنین بستری را در استان و کشور فراهم کنند.

وی با اشاره به تعاونی‌های موفق در بخش صادرات در استان، بیان داشت: شرکت‌های تعاونی پرورش ماهیان خاویاری قره برون با بیش از هشت میلیون و ۷۰۰ هزار دلار، بازرگانی آتیه سازان با بیش از ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار، مرزنشیان کناره خزر فریدونکنار با بیش از ۲ میلیون دلار، درناپلت با بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار، پویا آیش مازند با بیش از هزار و ۲۰۰ میلیون دلار، مرزنشینان نشتا با بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار و تعاونی مرزنشین ساحل طلایی با بیش از یک میلیون دلار صادرات به‌عنوان تعاونی‌های برتر استان مازندران در دومین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر صادراتی تجلیل شدند.

اصغری افزود: محصولات صادراتی از قبیل ماهیان خاویاری و خاویار، تخم مرغ، محصولات کشاورزی، معدنی، صنعتی، خوراک دام و طیور و ماشین آلات مرتبط، کاغذ تست لاینر و کاغذ فلوتینگ و از جمله اقلام صادراتی توسط این شرکت‌های تعاونی به کشورهای هدف صادر شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران تأکید کرد: همه ما باید برای توسعه استان به تعاون اهمیت بیشتری بدهیم تا بتوانیم برای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تلاش کنیم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو