کد خبر: 8891

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ - ۸:۵۳

رئیس بنیاد مسکن آمل:

۶ هزار ایرانیت برای پوشش سقف واحدهای طوفان زده روستایی آمل نیاز است

رئیس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آمل با اشاره به اینکه تاکنون ۲۳ هزار واحد مسکونی روستایی این شهرستان مقاوم‌سازی شده که حدود ۶۰ درصد را در برمی‌گردد گفت: ۶ هزار ایرانیت برای پوشش سقف واحدهای طوفان زده روستایی آمل نیاز است.

ایرانیت

به گزارش تیتر ۳ » سیداسماعیل علوی عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان با اعلام اینکه بعد از بحران طوفان شدید اخیر تعداد بیش از هزار نفر از سوی بخشداران، دهیاران و فرمانداری به بنیاد مسکن مراجعه کردند، اظهار داشت: از این مراجعه‌کنندگان ۳۶۲ نفر ثبت سامانه شدند و ۴۹۵ نفر نیز شناسایی شدند.

وی افزود: در مجموع ۸۵۷ واحد‌های تجاری، انبار و تولیدی به بنیاد مسکن معرفی و ثبت و شناسایی شدند.

علوی با بیان اینکه تاکنون برای ۳۲۹ واحد حواله صادر شد، عنوان کرد: حدود ۱۱ هزار و ۸۸۴ ورق ایرانیت نیز بین خانوارهای خسارت‌دیده سقف توزیع شد.

رئیس بنیاد مسکن آمل با اشاره به اینکه اکنون این شهرستان بیش از ۶ هزار ایرانیت نیاز است، بیان کرد: تاکنون با تلاش‌های صورت گرفته از بنیاد مسکن ۲۳ هزار واحد مسکونی روستایی مقاوم‌سازی شده که حدود ۶۰ درصد واحدهای روستایی را در برمی‌گیرد.

وی یکی از مهمترین عامل ایجاد خسارت واحدهای مسکونی را ساخت این منازل را قبل از انقلاب و پوسیدگی چوب‌های بکارگرفته شده این واحدها بیان کرد.

علوی گفت: هر یک از این واحدها نیاز به مقاوم‌سازی است که انتظار داریم برای مقاوم‌سازی کمی و کیفی این واحدهای از سوی پدافند غیرعامل تلاش شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو