کد خبر: 20534

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۸:۵۸

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران:

۶۶۶ نفر در محورهای برفگیر استان مازندران امدادرسانی شدند

تیتر 3 » مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی استان گفت: با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر ۶۶۶ نفر در محورهای برفگیر استان کمک‌رسانی شدند.

به گزارش تیتر ۳ » مجتبی اکبری در گفت‌وگویی اظهار داشت: مناطق امدادرسانی شده از سوی نیروهای هلال احمر به مردم در مناطق پلور، کهرود، پنجاب، گزنک، نوا٬ وانا،  توسکاچشمه و نیالا در محور هراز بوده است.

وی با اشاره به امدادرسانی نیروهای هلال احمر به افراد در راه مانده در برف در بخش کوهستانی کجور، تصریح کرد: مردم در این بخش در حوزه کجور، پول و گردنه بشم اسکان داده شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اینکه تلاش نیروهای امدادی در جاده کیاسر حد فاصل دیدو، کیاسر، جمال‌الدین کلا و ایول مشهود بوده است، عنوان کرد: این نیروهای امدادی نیز به کمک در راه ماندگان برف در روستاهای افراچال، دامادکلا، تلارم و تلاوک دودانگه نیز آمدند.

وی با بیان اینکه پل زنگوله تا تونل کندوان جاده چالوس کانون بارش‌های برف در استان بوده که مورد توجه امدادگران استان برای خدمات‌دهی بوده است، افزود: ۱۶۹ نفر خودرو با بستن زنجیر چرخ به آنان از منطقه برفگیر به نقاط امن اسکان داده و هدایت شدند.

اکبری با بیان اینکه ۶۶۶ نفر در عصر و شب دوشنبه از طریق نیروهای هلال احمر امدادرسانی شدند، گفت: ۷ نفر از مسافران در پایگاه‌های هلال احمر اسکان موقت یافتند و ۱۴ دستگاه برای نجات جان هموطنان در محورهای ذکر شده گشت‌زنی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اینکه ۱۳ تیم عملیاتی به استعداد ۵۱ نفر در محورهای برفگیر استان به خدمت‌رسانی مشغول بودند، افزود: مقادیر بسیاری مواد غذایی و زیستی به مسافران و درراه ماندگان برف داده شد./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو