کد خبر: 3575

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۳

۵ مدیر استانداری البرز بصورت همزمان استعفا کردند

شرق پرس: مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: اکبر سلیم‌نژاد مدیرکل حراست، سیدعباس ماهوتی‌ها مدیرکل بازرسی، سیدابوالقاسم ...

 

 البرز محمد توحیدلو گفت: استعفای ۵ تن از مدیران استانداری البرز به صورت خودجوش بوده است و تاکنون از انگیزه اصلی این مدیران مطلع نیستم.

شرق پرس: مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: اکبر سلیم‌نژاد مدیرکل حراست، سیدعباس ماهوتی‌ها مدیرکل بازرسی، سیدابوالقاسم طاهری مشاورعالی استاندار، مجید سریزدی،معاون عمرانی استاندار و سیدمحمد طاهری، معاون مدیرکل حوزه استاندار البرز روز گذشته استعفای خود را تقدیم سیدطاهرطاهری استاندار البرز کردند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری البرز با تأکید بر این که تا بدین لحظه دلیل استعفای این ۵ نفر هنوز مشخص نشده است افزود: این افراد آمده بودند تا برای توسعه بخشی به استان اقدامات اساسی را انجام دهند ولی به دلایلی که برای ما هم مشخص نیست استعفا کرده اند.

توحید‌لو بیان کرد: فشارهای وارده و موانع و مشکلات ایجاد شده برخی از افراد در استان می تواند از دلایل این افرادبرای استعفا باشد.

مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز با تکذیب کناره‌گیری استاندار البرز گفت: من به صراحت استعفای ایشان را تکذیب می کنم. استاندار البرز مسیر حرکت خود به سمت رساندن این استان به پویایی و تحولات اساسی را با جدیت هر چه تمام‌تر ادامه خواهد داد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو