کد خبر: 72906

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۲۰:۵۲

نماینده ولی فقیه در مازندران:

یکی از مهم‌ترین پیام‌ها و دستاوردهای غدیر مسئله امامت و ولایت است/ سکوت سازمان‌های حقوق بشری درباره مسلمان‌کشی در میانمار

تیتر 3: آیت‌الله نورالله طبرسی امروز در خطبه‌های مرکز مازندران اظهار کرد: یکی از وقایع مهم تاریخ غدیر است و واقعه غدیر دارای وجه ظاهری  و ...
طبرسی

تیتر ۳: آیت‌الله نورالله طبرسی امروز در خطبه‌های مرکز مازندران اظهار کرد: یکی از وقایع مهم تاریخ غدیر است و واقعه غدیر دارای وجه ظاهری  و تاریخی است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین پیام‌ها و دستاوردهای غدیر مسئله امامت و ولایت و امامت است، تصریح کرد: پیامبر زحمات ۲۳، ساله خودش برای دین آسمانی را بی‌صاحب و گمراه نمی‌گذارد.

طبرسی با اشاره به اینکه امروز کفار از دین اسلام مایوس شده‌اند، اضافه کرد: تمام جزء به جزء دین برایش نگهبان و حافظ قرار داده شده و نعمت ولایت را بر شما تمام کرد.

وی گفت: نعمت خدا وقتی تمام و کمال می‌یابد که مسلمانان بی‌سرپرست نباشند تا شیاطین و خناسان در دین شما رسوخ نکند و از صراط مستقیم دور نشوند.

امام جمعه ساری با بیان اینکه بیشترین ترس پیامبر برای امت اسلامی، حکومت رهبران ظالم است، گفت: رهبران ظالم امت را اسیر و گمراه می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: نبوت و امامت بقای دین است و این دو حلقه مایه نگهداری دین است.
طبرسی با بیان اینکه در طول تاریخ نگاه‌های به غدیر منفی و مثبت است، خاطرنشان کرد: نگاه شیعه به غدیر مثبت است و از نظر عقلانی جایز نیست که دین پیامبر پایان یابد.

نماینده ولی فقیه در مازندران به روز ۱۷ شهریور جمعه خونین سال ۱۳۵۷ اشاره کرد، گفت: حکومت استبدادی پهلوی جمع کثیری از مردم را به شهادت رساند و خداوند به این شهدای آغازین ترفیع درجات عنایت کند.

وی به پیام رهبر انقلاب اسلامی در کنگره حج اشاره کرد، افزود: تمام مصیبت‌ها، گرفتاری‌ها و جنگ‌ها در بحرین، یمن، لبنان، پاکستان، لیبی و میانمار در سایه اختلاف مسلمانان است.

طبرسی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران حکوت غدیری است، خاطر نشان کرد: غدیر در حکومت شیعی ایران جلوه کرد و این حکومت اسلامی دشمنان را بیچاره کرده است.

وی با اشاره به اینکه دشمن از حکومت اسلامی در سوریه، افغانستان، پاکستان شکست خورده و از این به بعد هم شکت خواهند خورد، بیان کرد: شهید حججی و شهدای دفاع مقدس پرورش یافته مکتب علی و عاشورا هستند و دشمنان را بیچاره کرده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: فلسطین ۷۰ سال مبارزه کرده است و استکبار جهانی می‌خواهد برای رژیم صهیونیستی دیوار امن ایجاد کند و هنوز هم نگران این رژیم است.

وی با بیان اینکه هنوز علما، نخبگان، حکام و روسای کشورهای اسلامی به خود نیامدند و تفرقه دارند به حرکات وحشیانه ارتش میانمار علیه مسلمان اشاره کرد، افزود: در میانمار حکومت‌ کودک‌کش حقوق بشر نقض حقوق بشر می‌کند و کودک‌کشی راه افتاده و جامعه جهانی انگار نمی‌بیند و نمی‌شنود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه امروز در راهپیمایی جنایت وحشیانه میانمار را محکوم می‌کنیم، اظهار کرد: شورای امنیت سازمان ملل متحد و شورای حقوق بشر سازمان ملل خاموش و نظاره‌گر هستند و هیچکس حامی و پناهگاه این مسلمانان نیست./فارس
 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو