کد خبر: 20763

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۰:۲۶

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

یکی از رسالت های رسانه ها شناساندن ظرفیت های استان است/ساخت و ساز در الویت بودجه دولتی نیست

دکتر حسینی معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در حاشیه نمابشگاه رسانه های گروهی مازندران در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳ در گفتگو با خبرنگار این رسانه ها گفت:اینجا سرزمین من است

به گزارش تیتر ۳، دکتر حسینی معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در حاشیه نمابشگاه رسانه های گروهی مازندران در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳ در گفتگو با خبرنگار این رسانه ها گفت:اینجا سرزمین من است و من متعلق به اینجام و با برگزاری این نمایشگاه و کار قشنگ رسانه ها توفیق شد دوباره در جمع مردم سرزمینم باشم.

 

دکتر حسینی افزود: امید است با کمک رسانه ها موضوع توسعه پایدار در استان مازندران شکل جدی بگیرد نقاط ضعف و قوت استان برملا شده و داشته های استان به تصویر کشیده شود و نداشته هایش مطرح شود و با رفع نقاط ضعف، استانی پویا و شاداب داشته باشیم.

 

وی با اشاره به ظرفیتهای بسیار استان عنوان داشت:  رسانه ها می توانند ظرفیتهای استان مازندران را به مردم و مسئولان بشناسانند.

 

معاون پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد کشور در پاسخ به سوالی درخصوص ظرفیت محدود سالن نمایشگاهی فرهنگک و ارشاد مازندران، گفت: کشور دچار مسائلی ست که ساخت و ساز در الویت بودجه دولتی نیست و در حال حاضر به نظر می رسد همین مکان مناسب باشد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو