کد خبر: 2482

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۸ - ۵:۳۰

یونسی: ۳۳۳ دوربین در معابر و میادین مازندران نصب می شود

  یونسی همچنین ابراز داشت: به منظور ایجاد امنیت شهروندان، کاهش بار جسمی و روانی سنگین از نیروی انتظامی و ایجاد ناامنی برای ...

 

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران نیز در این همایش بیان کرد: سامانه پایش تصویری با نصب ۳۳۳ دوربین در ۲۲ شهرستان مازندران اجرا می شود.

 

یونسی همچنین ابراز داشت: به منظور ایجاد امنیت شهروندان، کاهش بار جسمی و روانی سنگین از نیروی انتظامی و ایجاد ناامنی برای متخلفان و قانون شکنان، سامانه پایش تصویری در همه شهرستان‌های استان نصب می‌شود.

 

به گزارش شرق پرس،به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، علیرضا یونسی رستمی در نخستین همایش پایش تصویری شهرهای استان اظهار کرد: ضروری ترین و اصلی ترین اولویت امنیتی مازندران در سالجاری، نصب این سامانه در همه شهرها است.

وی با بیان اینکه همه ابزار برای عملیاتی شدن این طرح و نصب دوربین ها فراهم است، افزود: فرمانداران ظرف مدت یک ماه بودجه مورد نظر را از امکانات شهرستانی فراهم کنند و نسبت به نصب این سامانه اقدام کنند.

یونسی تصریح کرد: استانداری، نیروی انتظامی، اداره کل اطلاعات، سپاه استان، شهرداری ها و مرکز کنترل ترافیک از خدمات این سیستم بهره مند خواهند شد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری مازندران نیز در این همایش بیان کرد: سامانه پایش تصویری با نصب ۳۳۳ دوربین در ۲۲ شهرستان مازندران اجرا می شود.

رضا عنایتی با اشاره به اینکه نصب سیستم پایش تصویری استان در ۴ مرحله انجام می شود، گفت: تجهیز سطح معابر و میادین شهری، تجهیز مدخل های ورودی و خروجی به سامانه کنترل تردد، ایجاد ساز و کارهای دوربین و ایجاد مرکز مانیتورینگ و دادن لینک به مراکز مورد نیاز، مراحل اجرای این کار است.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو