کد خبر: 2006

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۵ - ۵:۰۳

یادواره شهدای گلبستان نکا برگزار شد

    به گزارش شرق پرس, حجت الاسلام امام جمعه گلوگاه پنج مراحمدی در یادواره 12 شهید گلبستان نکا در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این روستا گفت: همه عزت، افتخار و سرافرازی ایران اسلامی ، مرهون فداکاری و ایثار شهداست و ما باید حافظ این ...

 

یادواره ۱۲ تن از شهدای روستای گلبستان نکا با هدف تکریم مقام شامخ شهید و شهادت، در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.

 
 
به گزارش شرق پرس, حجت الاسلام امام جمعه گلوگاه پنج مراحمدی در یادواره ۱۲ شهید گلبستان نکا در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این روستا گفت: همه عزت، افتخار و سرافرازی ایران اسلامی ، مرهون فداکاری و ایثار شهداست و ما باید حافظ این دستاوردهای مهم انقلاب و شهدا باشیم.

وی افزود: انقلاب ما با جانفشانی شهدا و صبر و بردباری و استقامت خانواده های شهدا به درجه رفیع خود در جهان رسید و ما باید قدردان این نعمت شهدا در جامعه باشیم.

میراحمدی ادامه داد: یادواره شهدا هدایت شده از سوی انبیای الهی است که شهدا با الگو قرار دادن انبیاء در راه شهادت گام نهادند و به این درجه رفیع دست یافتند.

وی همچنین از حضرت زهرا(س) اولین مدافع ولایت و شهیده اسلام نام برد که الگوی زنان جهان است و یادآور شد: حضرت فاطمه زهرا (س)، الگوی علم، معرفت و کمالات انسانی است و سعادت دنیا و آخرت در پیروی از سیره حضرت زهرا (س) است.

امام جمعه گلوگاه بیان کرد: ترویج فرهنگ فاطمی در جامعه اسلامی ضرورت مهمی است که نباید به فراموشی سپرده شود تا در جهت سعادت و سلامت جامعه کارساز باشد.

ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو