کد خبر: 2006

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۵ - ۵:۰۳

یادواره شهدای گلبستان نکا برگزار شد

    به گزارش شرق پرس, حجت الاسلام امام جمعه گلوگاه پنج مراحمدی در یادواره 12 شهید گلبستان نکا در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این ...

 

یادواره ۱۲ تن از شهدای روستای گلبستان نکا با هدف تکریم مقام شامخ شهید و شهادت، در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.

 
 
به گزارش شرق پرس, حجت الاسلام امام جمعه گلوگاه پنج مراحمدی در یادواره ۱۲ شهید گلبستان نکا در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این روستا گفت: همه عزت، افتخار و سرافرازی ایران اسلامی ، مرهون فداکاری و ایثار شهداست و ما باید حافظ این دستاوردهای مهم انقلاب و شهدا باشیم.

وی افزود: انقلاب ما با جانفشانی شهدا و صبر و بردباری و استقامت خانواده های شهدا به درجه رفیع خود در جهان رسید و ما باید قدردان این نعمت شهدا در جامعه باشیم.

میراحمدی ادامه داد: یادواره شهدا هدایت شده از سوی انبیای الهی است که شهدا با الگو قرار دادن انبیاء در راه شهادت گام نهادند و به این درجه رفیع دست یافتند.

وی همچنین از حضرت زهرا(س) اولین مدافع ولایت و شهیده اسلام نام برد که الگوی زنان جهان است و یادآور شد: حضرت فاطمه زهرا (س)، الگوی علم، معرفت و کمالات انسانی است و سعادت دنیا و آخرت در پیروی از سیره حضرت زهرا (س) است.

امام جمعه گلوگاه بیان کرد: ترویج فرهنگ فاطمی در جامعه اسلامی ضرورت مهمی است که نباید به فراموشی سپرده شود تا در جهت سعادت و سلامت جامعه کارساز باشد.

ایرنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو