کد خبر: 1672

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۳

گوشی های موبایل ۱۰درصد ارزان شد

به گزارش شرق پرس، افشار فروتن در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه روند کاهشی قیمت ارز و ثبات آن در یک ...

 

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشی و لوازم جانبی گفت: در یک ماه و نیم اخیر قیمت گوشی‌های همراه بین ۵ تا ۱۰ درصد کاهش یافته اما موج تقاضاها به رکود گرائیده است.

به گزارش شرق پرس، افشار فروتن در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه روند کاهشی قیمت ارز و ثبات آن در یک ماه و نیم اخیر موجب کاهش قیمت گوشی‌های گران قیمت در بازار شده است، اظهار کرد: نزدیک شدن به پایان سال در کنار این روند کاهشی موجب رونق بازار این حوزه شده و به نوعی می‌توان گفت که بازار رفته رفته به سمت شب عیدی بودن می‌رود هرچند رونق آن همچون سال‌های گذشته نیست.

وی درباره میزان این کاهش قیمت گفت: حدودا ۲۰ روز پیش آماری در این زمینه داشتیم که بر مبنای آن کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی قیمت در بازار گوشی‌های همراه اتفاق افتاده است.

او درباره واکنش مردم به این کاهش قیمت‌ها نیز عنوان کرد: متأسفانه شرایط بازار اینگونه است که هر زمان قیمت‌ها کاهشی شود، خریداران دست نگاه می‌دارند و در انتظار کاهش بیشتر می‌شوند ولی زمانیکه روند قیمت‌ها افزایشی می‌شود، خریدار هجوم می‌آورند.

فروتن افزود: در یک ماه اخیر هم چنین رویه‌ای را در بازار شاهد بودیم. کاهش قیمت‌ها خریداران را ترغیب به خرید نکرده اما امیدواریم با ثبات قیمت‌ها شاهد بازگشت درخواست‌ها باشیم.

تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو