کد خبر: 20428

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۳

درود بر تو ای هموطن....

گوارای وجودت این ایران پرغرور، این ایران مقتدر، این ایران سرافراز

چه کوته فکر هستند آنان که گمان می برند گلایه ها و خستگی های روزانه مردمان سرزمینم، یعنی پشت کردن به تمام آرمان های مقدس امام و شهدا.. چه احمقانه گمان می برند..

سخن مدیر مسئول/حسین فرهادی: چه کوته فکر هستند آنان که گمان می برند گلایه ها و خستگی های روزانه مردمان سرزمینم، یعنی پشت کردن به تمام آرمان های مقدس امام و شهدا.. چه احمقانه گمان می برند اینک می توانند مردمان سرزمینم را به سمتی سوق دهند که خود می خواهند .. و آن چیزی نیست جز درهم شکستن جمهوری اسلامی ایران..

 

و چه شجاعانه و چه هوشیارانه مردمان سرزمینم در تمام بزنگاههای تاریخی نشان دادند استوارانه تا پای جان برای اعتلا و ایستادگی و سرافرازی کشورشان ایستاده اند و در این ره لحظه ای درنگ نمی کنند .. گرچه خسته از جفای دشمنان .اما رَجائیست در سیمای رهبرم که بر هم می زند تمام معادلات زیرکانه و فریبکارانه دشمنان سرزمینم را..

 

درود بر تو ای هموطن که در سی و هشتمین تولد جمهوری اسلامی ایران آمدی تا بار دیگر سهیم باشی در جشن همدلی و اتحاد و همبستگی..

 

درود بر تو ای خانواده شهیدانِ راه انقلاب و اسلام، گرچه تنت زخمی و قلبت آکنده از دلتنگی، آمدی تا ببالم به همنشین شدن با تو در یکی از باشکوه ترین جشن های انقلابی کشورم..

 

چگونه می توان ایرانی بود و از این همه بیداری مردم شگفت زده نشد و پرغرور و مست از این باده نگردید؟

 

بار دیگر نشان داده شد ایران در قامت جمهوری اسلامی آن چنان مستحکم و تنومند گشته است که حاسدان و کینه توزان باید خطی کشند برتمام نقشه های شوم فتنه انگیز و خواسته های توهین آمیزشان..

 

و متشکریم از تمام آنان که هربار با کلامی باعث می شوند به رخ بکشیم گوشه ای از یکرنگی و شجاعت و اقتدارمان را..

 

و ببالیم به همه محدوده جغرافیایی سرزمینمان با تمام آفرینش خدا برآن که هرگز خسته نمی شوند و برای حفظ این قامت تنومند هرلحظه تا پای جان ایستاده اند..

 

گوارای وجودتان داشتن چنین ایرانی ؛با چنین مردمانی؛ با چنین اقتداری؛ با چنین عظمتی؛ با چنین شکوهی و با چنین رهبری…

 

سرزمینم، قامتت استوار همچون دماوند ..

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو