کد خبر: 3900

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۸ - ۶:۲۵

گلوگاه پیشانی استان است / اختصاص ۵ میلیارد ریال برای زیرساخت ساحل گلوگاه+تصاویر

  معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس سازمان میراث فرهنگی ضمن تاکید بر اهمیت گلوگاه بعنوان منطقه گردشگری و پیشانی استان, گفت:  پنج ...
شهر گلوگاه

 

شهر گلوگاه

 

معاون پارلمانی، حقوقی و امور مجلس سازمان میراث فرهنگی ضمن تاکید بر اهمیت گلوگاه بعنوان منطقه گردشگری و پیشانی استان, گفت:  پنج میلیارد ریال از اعتبارات سازمان امسال برای تامین زیرساخت ساحل گلوگاه اختصاص یافت.

 

به گزارش شرق پرس به نقل از پرتال فرمانداری گلوگاه،دکتر اسدالله درویش امیری معاون پارلمانی و حقوقی امور مجلس در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی بهمراه دکتر بزرگ نیا مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان در شرقی ترین شهر استان مازندران یعنی شهرستان گلوگاه حاضر شدند و بهمراه مهندس طوسی فرماندار شهرستان از طرح های گردشگری و تفریحی و توریستی گلوگاه بازدید نمودند.

ایشان در این بازدید گفتند مشکل آب شرب ساحل آرام گلوگاه از جمله دغدغه های سرمایه گذاران شرکت اورانوس و آبادگران است که برای حل این مشکل مبلغ ۵ میلیارد ریال از منابع اعتبارات ملی در حوزه گردشگری اختصاص یافت.

وی در تشریع این خبر گفت: در نشستی که با مدیران و دستگاههای مرتبط در محل فرمانداری داشتیم مسائل مربوط به حوزه گردشگری و تفریحی شهرستان گلوگاه مورد بررسی قرار گرفت.

امیری شهرستان گلوگاه را پیشانی استان دانست و خاطر نشان کرد: این شهرستان بواسطه وجود پتانسیل های گردشگری در حوزه دریا و جنگل و مناطق کوهستانی از جاذبه های تفریحی و گردشگری بکر و دست نخورده برخوردار است ومکان مناسبی برای سرمایه گزاری فراهم کرده است.

ایشان ضمن بازدید میدانی از قبرستان تاریخی سفید چاه شهرستان گلوگاه با قدمت هزار ساله آنرا از اولویت های گردشگری بیان و یادآور شد:

گورستان تاریخی سفید چاه به جهت وجود سنگ قبرهای منقش و پیشنه مردگان از قابلیت گردشگری منحصر فردی برخوردار است.

 

گلوگاه

 

گلوگاه

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو