کد خبر: 20026

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۰

همزمان با لحظه ورود تاریخی امام (ره)

نوای دلپذیر گلبانگ انقلاب در مدارس سراسر کشور طنین‌انداز شد

همزمان با اولین روز دهه مبارک فجر و به منظور گرامیداشت لحظه ورود تاریخی امام (ره) به میهن در سال 57، زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور طنین‌انداز شد.

تیتر ۳: همزمان با اولین روز دهه مبارک فجر و به منظور گرامیداشت لحظه ورود تاریخی امام (ره) به میهن در سال ۵۷، زنگ انقلاب در ساعت ۹:۳۳ در مدارس سراسر کشور طنین‌انداز شد؛ مراسم گلبانگ انقلاب با حضور وزیر ‌آموزش و پرورش در مجتمع آموزشی امام خمینی(ره) در حال برگزاری است. 

 

مدارس کشور به مناسبت دهه فجر آذین‌بندی شدند و برنامه‌های متنوع با محوریت دانش‌آموزان در مدارس برگزار می‌شود که می‌توان به برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، کتابخوانی، روزنامه‌دیواری، وبلاگ‌نویسی و مسابقات ورزشی اشاره کرد.

 

به مسئولان مدارس سراسر کشور پیشنهاد شده است که در این روز دستاوردها و ثمرات انقلاب اسلامی برای دانش‌آموزان تبیین شود ضمن اینکه زنگ انشای مدارس نیز به موضوعات مربوط به فجر انقلاب اسلامی اختصاص دارد.

 

در همین راستا کمیته فرهنگیان و دانش‌آموزی ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی، برنامه‌هایی را برای اجرا در مدارس تدوین کرده است که بخشی از این برنامه‌ها عبارتند از تشکیل نمایشگاه‌های خلاقیت و ابتکارات فرهنگیان و دانش‌آموزان در مدارس و مناطق، برگزاری همایش‌های ویژه در موضوع حجاب و عفاف و انقلاب اسلامی، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و نشست‌های سیاسی مرتبط با ایام پیروزی انقلاب اسلامی، پیش‌بینی صبحگاه مشترک تشکل‌های دانش آموزی و طراحی و اجرای بیلبورد تبلیغاتی با موضوع دستاوردهای نظام اسلامی به صورت مقایسه‌ای درحوزه آموزش و پرورش و آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت از طریق اجرای طرح نامه‌ای به یک شهید در مدارس داوطلب.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو