کد خبر: 73600

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۶

نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس:

گزارش ۱۰۰ روزه روحانی با فضای فعلی کشور مطابقت ندارد/ کسری بودجه در دولت یازدهم رکورد زد

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: اعداد و ارقام اعلام شده در گزارش ۱۰۰ روزه دولت دوازدهم٬ آن‌ چیزی نیست که در کشور وجود دارد.

عبدالله رضیان

تیتر ۳: بدالله رضیان عصر امروز در جمع خبرنگاران به ارائه عملکرد ۱۰۰ روزه روحانی٬ رئیس‌جمهور دولت دوازدهم اشاره کرد و گفت: گزارش ارائه شده و آمارها بیشتر امیدوارکننده بود و فضای کشور این چنین نیست.

 

وی افزود: گزارش ۱۰۰ روزه ریاست جمهوری را به‌صورت کامل و کارشناسانه گوش کردم و نگاه مجلس این بود که اعداد و ارقام اعلام شده آن چیزی نیست که در جامعه می‌بینیم و وجود دارد.

 

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همه ما می‌دانیم که در جامعه و در حوزه‌های مختلف چالش‌هایی وجود دارد و دولت باید فضای کلان کشور را ساماندهی کند.

 

این مسؤول با بیان اینکه دو اشکال مهم و اساسی در اقتصاد کشور داریم٬ اظهار کرد: ۱۲ چالش مهم در کشور داریم که ما را تهدید می‌کند که یکی از آنها مبحث منبع درآمدی دولت است.

 

رضیان در پایان گفت: در سال ۱۳۹۴ بالاترین کسری بودجه را در کشور داشتیم که ۵۴ درصد بود و این کسری در سال گذشته به ۴۲ درصد رسید و امسال تاکنون ۳۰ درصد کسری بودجه داریم./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو