کد خبر: 2487

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۸ - ۶:۳۳

ورود کاروان عراقی پیاده امام رضا(ع) به امام زاده عباس ساری+تصاویر

  یک کاروان 50 نفره از کشور عراق وارد آستان امامزاده عباس(ع) ساری شدند.به گزارش شرق پرس، این کاروان 50 نفره با پای ...

 

 

یک کاروان ۵۰ نفره از کشور عراق وارد آستان امامزاده عباس(ع) ساری شدند.

به گزارش شرق پرس، این کاروان ۵۰ نفره با پای پیاده و برای زیارت حرم امام رضا(ع) از کشور عراق وارد ایران شدند.

آستان امامزاده عباس(ع) ساری این روزها مأمن مسافران و زائران از تمام نقاط کشور و حتی کشورهای اسلامی دیگر نقاط جهان شده است.

زائران پیاده کشور عراق در هنگام ورود به آستانه امامزاده عباس(ع) ساری مورد استقبال مردم علوی و ولایت‌مدار ساری قرار گرفتند.

بعضی از مردم با هنگام مشاهده زائران پیاده حرم امام رضا(ع) از آنها پذیرایی کردند.

شست‌وشوی پای یکی از زائران پیاده امام رضا(ع) توسط زائران حرم امامزاده عباس(ع) ساری و مردم این شهرستان یکی از نکات قابل توجه در حضور زائران پیاده کشور عراق در این آستانه بود.

همچنین توسط مدیریت آستانه امامزاده عباس(ع) ساری به زائران پیاده حرم امام رضا(ع) در این آستان اسکان داده شد.

 

مدیر کاروان زائران پیاده امام رضا(ع) که اهل کشور عراق است، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با بیان اینکه این گروه از شهرهای مختلف کشور عراق تشکیل شده است، گفت: بعضی از زائران پیاده از شهر نجف، کربلا و بغداد هستند.

سید حسین موسوی با بیان اینکه از کربلا تا به این مکان ۲۸ روز در حال پیاده‌روی هستیم، بیان داشت: در طول این چند روز سختی‌ها و مشکلات فراوانی را تحمل کردیم.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات رفاهی توسط مردم کشور ایران به کاروان مناسب است، افزود: مردم کشور ایران عاشق امام حسین(ع) هستند و زائران این امام بزرگوار را هم خیلی دوست دارند.

موسوی عنوان کرد: کاروان ۵۰ نفره پیاده حرم امام رضا(ع) در شهرهای مختلف ایران مورد استقبال مردمان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه کاروان ۵۰ نفره زائران پیاده حرم امام رضا(ع) در شهرهای آمل و ساری مورد استقبال مردمی قرار گرفتند، ادامه داد: ما هم مانند مردمان ایران عاشق امام رضا(ع) هستیم.

مدیر کاروان زائران پیاده امام رضا(ع) به اهداف این سفر پیاده اشاره کرد و گفت: این کاروان با هدف احیای امر الهی، وحدت شیعیان ایران و عراق و ترویج فضایل امامان معصوم با پای پیاده به سمت حرم امام رضا(ع) از کشور عراق حرکت کردند.

موسوی با بیان اینکه افراد مسن بیشترین جمعیت این کاروان را تشکیل می‌دهند، بیان کرد: جوان‌ترین فرد این گروه ۲۴ سال و مسن‌ترین فرد این گروه ۷۸ سال دارد.

وی اظهار داشت: مردمان شیعه عراق هم همانند مردمان ایران، زائران ایرانی پیاده حرم امام حسین(ع) را مورد استقبال گرم خود قرار می‌دهند.

موسوی با اشاره به اینکه ما شیعیان کشور عراق عاشق زیارت حرم امام رضا(ع) هستیم، عنوان کرد: ما شیعیان کشور عراق و ایران با یکدیگر برادر هستیم./فارس

 

/انتهای خبر

یک کاروان ۵۰ نفره از کشور عراق وارد آستان امامزاده عباس(ع) ساری شدند.

این کاروان ۵۰ نفره با پای پیاده و برای زیارت حرم امام رضا(ع) از کشور عراق وارد ایران شدند.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930127001588#sthash.NQAhAfWB.dpuf

کاروان پیاده ۵۰ نفره از کشور عراق راهی زیارت حرم امام رضا(ع) شدند و در آستان امامزاده عباس (ع) ساری اسکان یافتند. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930127001588#sthash.NQAhAfWB.dpuf
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو