کد خبر: 73617

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۵

بازدید کمیسیون عالی سوانح از راه آهن شمال

گران پاشا: هدف از این بازدید بالا بردن ضریب ایمنی در حمل و نقل ریلی است

اعضای کمیسیون عالی سوانح با حضور در اداره کل راه آهن شمال ضمن برگزاری جلسه مشترک با مسئولان ، از ایستگاهها و طولخط بازدید کردند.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال، اعضای کمیسیون عالی سوانح با حضور در راه آهن شمال از ایستگاهها و طول خط بازدید و در جلسه مشترک با مدیر کل ومسئولین راه آهن شمال به بررسی مشکلات موجود پرداختند.

 

مدیر کل راه آهن شمال در این جلسه با اشاره به ضرورت حفظ گزینه های ایمنی در محور شمال گفت:در بیشتر مناطق و ایستگاههای راه آهن شمال شرایط خاص جغرافیایی مانند جنگل و کوهستان  قرار دارد وعلاوه بر آن وجود گذرگاههای فراوان در مناطق پرتردد موجب می شود که همواره اهمیت خاصی در زمینه ایمنی قائل باشیم.

 

یوسف گران پاشا یکی از اولویت های کاری در زمینه ایمنی برای این اداره کل را ساماندهی گذرگاهها در مناطق پرتردد بیان کرد و گفت : در این خصوص در چند سال اخیر اقدامات خوبی انجام شده است.

 

گران پاشا هدف از این بازدیدهای دوره ای کمیسیون عالی سوانح را در راستای بالا بردن ضریب ایمنی در حمل و نقل ریلی بیان کرد و افزود: در این بازدیدها سعی می شود تا از سلامت و استاندارد بودن تجهیزات و ادوات ریلی مانند : خط ، سوزن ،دستگاههای ارتباطی مانند میله راهنما، بی سیم ،مقررات اعزام قطارها، بررسی سیر قطارها و گراف روزانه اطمینان حاصل شود.گران پاشا این بازدیدها را در حفظ جایگاه اعتماد عمومی جامعه نسبت به حمل و نقل ریلی بسیار موثر خواند.

 

بنابر این گزارش، در نشست مشترک اعضای این کمیسیون با مسئولین اداره کل راه آهن شمال،گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه ایمنی توسط رئیس گروه ایمنی ارائه و مسائل ومشکلات پیش رو توسط معاونین اداره کل و رؤسای ادارات مطرح گردید. در ادامه نیز اعضای کمیسیون عالی سوانح در خصوص موضوعات مطرح شده توضیحاتی ارائه کردند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو