کد خبر: 20007

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۰

مدیرکل مدیریت بحران مازندران

گاز مازندران قطع می‌شود/بانکها و دستگاههای اجرایی هم شامل این قطعی می شوند

مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: روز سه‌شنبه تا جمعه هفته جاری گاز جایگاه CNG،دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های و بانک‌های استان قطع می‌شود.

فطعی گاز

تیتر ۳: علی‌اصغر احمدی، اظهار کرد: براساس مصوبات شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، از روز سه‌شنبه تا جمعه هفته جاری با توجه به تداوم هوای سرد و بارش برف در روزهای پایانی هفته  گاز جایگاه‌های CNG،دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های و بانک‌های استان قطع می‌شود.

 

وی با تأکید بر استفاده از سوخت جایگزین افزود: به طور تقریبی بیشتر این مجموعه‌ها مجهز به سیستم دوگانه‌سوز هستند.

 

مدیرکل مدیریت بحران مازندران با بیان اینکه این اقدام به‌منظور پایداری و جلوگیری از قطع احتمالی گاز مشترکان مسکونی استان صورت می‌گیرد، تصریح کرد: همچنین فرمانداران، شهرداران و دهیاران استان باید نسبت به آماده‌باش ادوات راهداری و تأمین نمک برای محورهای اصلی و فرعی استان اقدام کنند.

 

وی با اشاره به اینکه شرکت‌های برق مازندران نیز تمهیدات لازم را در ارتباط با پایداری برق در دستور کار قرار دهند، بیان کرد: همچنین توصیه به افراد این است که صرفه‌جویی و مدیریت مصرف بهینه برق را در مدنظر داشته باشند.

 

احمدی با اعلام اینکه به دامداران حاشیه‌ جنگل‌های مازندران نیز توصیه می‌شود با توجه به بارش برف و باران دام خود را به مناطق امن هدایت کنند، در پایان گفت: خودروهای رانندگان برای تردد با توجه بارش‌ها، لغزنده بودن و یخ‌‌زدگی محورهای مازندران باید به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز شود./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو