کد خبر: 74262

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۶

کماندار مازنی در جایگاه سوم مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان

به گزارش تیتر 3 به نقل از روابط عمومی هیات تیراندازی با کمان استان مازندران، مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان تیراندازی با کمان ...

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی هیات تیراندازی با کمان استان مازندران، مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان تیراندازی با کمان کشور در حالی به په پایان رسید که سه کماندار مازنی حاضر در این رقابت ها توانستند خودی نشان داده و از جایگاه تیراندازی با کمان مازندران دفاع کنند.
امیر محمد قربانزاده ، مهدی قلی پور و محمد عابدی سه کماندار مازندرانی این رقابت ها در دو رشته ریکرو و کامپوند توانستند در مرحله مقدماتی به ترتیب به مقام های اول ، نهم و چهارم دست یابند که در مرحله حذفی با حذف مهدی قلی پور و محمد عابدی و صعود امیرمحمدقربانزاده به مرحله بعدی، در نهایت قربانزاده کماندار خوش آتیه کشور در جایگاه سوم رشته کامپوند ایستاد.

به گزارش تیتر ۳، مسابقات انتخابی تیم ملی تیراندازی با کمان نوجوانان و جوانان که به میزبانی فدراسیون تیراندازی با کمان و با حضور ۱۰۲ کماندار با عنوان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از استانهای اصفهان ،آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، البرز ،بوشهر ، تهران ، چها ر محال وبختیاری خراسان رضوی ، گلستان ، گیلان ، کرمان ، همدان ،لرستان ، مازندران ، زنجان ، یزد و جزیره کیش در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران برگزار و نفرات برتر به شرح ذیل مشخص شدند.
نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:
ریکرو جوانان بخش پسران
۱- رضا شبانی از یزد
۲- شروین اسدزاده ار تهران
۳- محمد مهدی بیرانوند از همدان

ریکرو جوانان بخش دختران
۱-نیلوفر علیپور از البرز
۲-مبینا فلاح از یزد
۳- شایلی قربانی از تهران

ریکرو نوجوانان بخش پسران
۱-امین منصوری از آذربایجان شرقی
۲- امیر یزدانی از اصفهان
۳- ارشک فاضل از اصفهان

ریکرو نوجوانان بخش دختران
۱-نگار رجبی از تهران
۲-آنیتا رزمجو از تهران
۳-سوگند رحمانی از کیش

کامپوند جوانان بخش پسران
۱- دانیال حیدرزاده از چهارمحال و بختیاری
۲- سید امیر حسین فاطمی از تهران
۳- محمد پارسا رحیمی از تهران

کامپوند جوانان بخش دختران
۱- بهاره رضایی از مرکزی
۲- گیسا بایبوردی از تهران
۳- فاطمه عزیزی از زنجان

کامپوند نوجوانان بخش پسران
۱-آرمین پاکزاد از البرز
۲- پارسا زمانی نژاد از البرز
۳- امیر محمد قربان زاده از مازندران

کامپوند نوجوانان بخش دختران
۱- ستایش قربانعلی از تهران
۲- سیده الهام حسینی از بوشهر
۳- بیتا عاشق زاده اسکویی از آذربایجان شرقی

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو