کد خبر: 7262

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۸:۳۲

امام جمعه رامسر مطرح شد

کلیشه شدن مفهوم خدمت برای برخی مسؤولان/ ضرورت توجه مدیران رامسر به استفاده از فناوری‌های نوین

امام جمعه رامسر با بیان اینکه شهیدان ثابت کردند که خدمت یکی از ارزش‌های والای انقلاب است،گفت: بعضی از متولیان امر، مفهوم واقعی خدمت را تغییر دادند و خدمت فقط با مفهوم کلیشه‌ای عنوان می‌شود.

تیتر ۳: حجت‌الاسلام سید جعفر رضایی بعد از ظهر امروز در آیین تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه این شهرستان که در آمفی تئاتر هتل رامسر برگزار شد، اظهار کرد: یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی می‌داریم که در مدت کوتاه خدمت یادشان در تاریخ ماندگار شدند.

امام جمعه رامسر با بیان اینکه شهیدان ثابت کردند که خدمت یکی از ارزش‌های والای انقلاب است، خاطرنشان کرد: اما امروزه بعضی از متولیان امر، مفهوم واقعی خدمت را تغییر دادند و خدمت فقط با مفهوم کلیشه‌ای عنوان می‌شود.

رضایی خدمت را عمل صادقانه، عالمانه و با برنامه دانست و گفت: مفهوم خدمتگزاری در اندیشه امام راحل با مفهوم موجود در جامعه متفاوت است.

وی با توصیه به مدیران درباره اینکه باید معنا و مفهوم خدمت را بازشناسی و به آن عمل کنند، افزود: خدمت معیار اصلی انقلاب است و مردم مدیری را که صادقانه برای رفع مشکلات مردم گام بردارد، حمایت می‌کنند.

فرماندار رامسر نیز در آیین تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه رامسر با تبریک هفته دولت اظهار کرد: شهیدان دولت اقدامات خیرخواهانه و اثرگذاری انجام دادند که نام و یاد آنها در اذهان مردم ثبت شده است.

حسین شعبان‌سروری با اشاره به شهید عقیل عباس‌مفرد به‌عنوان شهید دولت در رامسر که در سمت بخشدار خدمات ارزنده‌ای را ارائه کرد، گفت: با وجود مشکلات موجود اما هفته دولت در سال اقتصاد مقاومتی از سخت‌ترین و شیرین‌ترین سال‌های دولت بود.

وی ادامه داد: با هوشمندی و راهنمایی‌های رهبر فرزانه انقلاب، با تبیین سیاست‌ها و اعتماد به رئیس جمهور و همدلی در سطح مدیریت کلان کشور و صبوری مردم، از مشکلات به‌راحتی عبور کردیم و به افتخارات بسیاری نیز دست یافتیم.

سروری با بیان اینکه صبوری مردم سرمایه ملی برای دولت است، خاطرنشان کرد: با همه تلاش‌ها و برنامه‌ریزی مناسب و عقلانی در عرصه مدیریت شاهد رشد اقتصادی کشور و کاهش نرخ تورم هستیم.

فرماندار رامسر با بیان اینکه مدیران باید از فرصتی که در اختیار دارند برای خدمت به مردم استفاده کنند، افزود: مدیران عملکرد خود را برای ثبات و قوام انقلاب اسلامی به مردم اطلاع‌رسانی کنند زیرا مدیر موفق کسی است که برای آینده اداره و نهاد خود برنامه داشته باشد.

وی با اشاره به تبدیل شدن رامسر به شهر هوشمند بیان کرد: اگر مدیران بر روی فناوری‌های نوین تمرکز کنند، بیشتر فعالیت‌ها به‌سرعت انجام می‎شود.

فرماندار رامسر از تدوین طرح توجیهی فناوری سبز در این شهرستان خبر داد و گفت:  طرح رونق اقتصادی و توسعه کسب‌ و کار، اشتغال را برای جوانان فراهم می‌کند که همه باید تلاش و همکاری کنند تا برای آینده رامسر اقدامات مناسبی انجام شود.

سروری با تأکید بر ضرورت آشنایی ادارات با فناوری جدید، اظهار کرد: این امر سبب کاهش فساد اداری، هزینه و زمان می‌شود و امور مردم نیز زودتر انجام می‌گیرد.

وی در پایان به جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی برای رسیدن به آبادانی و توسعه پایدار اشاره کرد و گفت: مدیران ادارات و نهادها باید خلاق بوده و از ظرفیت‌های حوزه خود در شهرستان اطلاع داشته باشند، همچنین با درس گرفتن از گذشته برای آینده برنامه‌ریزی کنند و همچنین با تعهد و مسؤولیت برای خدمتگزاری به مردم گام بردارند.

در پایان این مراسم مدیران نمونه ادارات و نهادها و همچنین کارمندان نمونه رامسر تجلیل شدند./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو