کد خبر: 74209

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۹:۲۳

کلاهبردار میلیاردی در مازندران دستگیر شد

تیتر 3 : به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی فردی با ...

تیتر ۳ : به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر کلاهبرداری میلیاردی فردی با سو استفاده از جایگاه شغلی و اخذ تسهیلات غیرمجاز بانکی، موضوع بطور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با پیگیری‌های مشترک قضایی و پلیسی اداره حقوقی بانک عامل و اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی، فرایند پی جویی و رسیدگی پرونده در مراجع قضایی به سرعت انجام شد و حکم جلب و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مازندران بیان کرد: با توجه به اینکه متهم تحت تعقیب کیفری منجر به بازداشت بوده و همواره خود را از دید ماموران قانون مخفی نگه می‌داشت با شناسایی مخفیگاهش، در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از شهرستان‌های غرب استان، شناسایی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

معدوم سازی کالاهای قاچاق میلیاردی در مازندران

سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی، جانشین فرماندهی انتظامی مازندران نیز گفت: در اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و معدوم‌سازی کالاهای فاقد مجوز بهداشتی و ایمنی، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این مورد بیش از پنج میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق شامل لوازم آرایشی و بهداشتی، کالای دخانی،انواع موادغذایی و داروهای غیر مجاز به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تحویل داده شد./ تسنیم

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو