کد خبر: 2214

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۱

کشف ۱۸ کیلو گرم مواد مخدر در بهشهر و بابل

  به گزارش شرق پرس، سرهنگ محمد پهلوانی در گفتگو با ایرنا افزود : ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بابل با توقیف ...

 

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی مازندران از شناسایی، کشف و ضبط ۱۸ کیلو گرم انواع مواد مخدر در شهرستان های بابل و بهشهر در هفته جاری خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس، سرهنگ محمد پهلوانی در گفتگو با ایرنا افزود : ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بابل با توقیف یک خودرو سواری شش کیلوگرم حشیش کشف کردند.

وی افزود : این قاچاقچی که با دریافت اطلاعات مردمی از مدتی پیش تحت تعقیب و مراقبت قرار داشت ساعت ۲۳ شب گذشته خودرویش توسط عوامل انتظامی متوقف و حشیش کشف شده به طرز ماهرانه ای در صندوق عرقب خودرو جاسازی شده بود.

واو ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی و خودروی وی نیز توقیف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی مازندران همچنین از شناسایی و دستگیری عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف بیش از ۱۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر در بهشهر خبر داد.

سرهنگ پهلوانی گفت : در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی به نام  موسی – ت در امر تهیه و توزیع مواد مخدر ، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود : ماموران با دریافت این گزارش با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ، اقدامات اطلاعاتی و انتظامی را آغاز کردند.

او ادامه داد : ماموران با تعقیب و مراقبت از این فرد پس از شناسائی محل فعالیت و سکونت وی ، با هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ پهلوانی گفت : ماموران در بازرسی از محل فعالیت این فرد هشت کیلو و ۵۴۵ گرم تریاک را کشف و ضبط کردند.

وی اضافه کرد : در این ارتباط یک دستگاه خودرو متعلق به متهم که در امر حمل و جا به جایی موادمخدر از آن استفاده می کرد ، توقیف شد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو