کد خبر: 9241

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۷:۵۹

کشف ۳ میلیارد ریالی کالای قاچاق در مازندران/ ۱۱۸ میلیارد تومان مطالبات معوق بانکی استان وصول شد

تیتر 3 » کشف سه میلیاردی کالای قاچاق در استان، تاکید بر خودکنترلی عملکرد پلیس و وصول ۱۱۸ میلیارد تومان از مطالبات معوق بانکی مازندران اعم اخبار کوتاه روز جاری استان مازندران است.

تیتر 3

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرهنگ رضوانی اظهار داشت: نهمین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اولویت کالاهای گمرکی، دخانی و ترانزیتی با هدف ناامن کردن بستر ارتکاب جرم در دو روز گذشته در سطح استان خبر داد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حساسیت، پیگیری و رصد قاچاقچیان و در راستای ماموریتهای محوله با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، انبارها و محل دپو کالای قاچاق را شناسایی کردند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران خاطرنشان کرد: در این مرحله از طرح بیش از ۷۶ هزار نخ کالای دخانی به همراه چهار هزار و ۵۶۶ عدد لوازم آرایشی و بهداشتی، ۲۲ قلم تجهیزات پزشکی، چهار هزار و ۲۰۰ عدد انواع آدامس خارجی و ۱۵ هزار بسته شکلات خارجی کشف شد.

تاکید بر خودکنترلی، نظارت بر عملکرد و همکاری با پلیس

فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: انتظار پلیس از مردم، خودکنترلی، نظارت بر عملکرد پلیس و یاری کردن پلیس است.

سردار سید محمود میرفیضی با اشاره به اینکه برقراری نظم، امنیت و تامین آسایش و آرامش از وظایف هر حاکمیتی است، افزود: بدون امنیت هیچ اموری قابل اجرا نخواهد بود.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت و اهمیت وجود امنیت در جامعه، امنیت را به مانند اکسیژن و هوا برای انسان و موجودات دانست و افزود: لازمه توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هر جامعه ای امنیت است.

وصول ۱۱۸ میلیارد تومان از مطالبات معوق بانکی مازندران

مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران از وصول بیش از ۱۱۸ میلیارد تومان مطالبات بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری خصوصی و بانک‌های دولتی در شش ماهه ابتدائی سال جاری خبر داد.

محمد حسن بهادر افزود: بیش از ۶۷ میلیارد تومان از این معوقات مرتبط با بانکهای دولتی و قریب ۵۱ میلیارد تومان نیز با درخواست بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری خصوصی وصول شده است.

وی با تأکید برلزوم همکاری بانکها بالاخص شورای هماهنگی بانکها در فرآیند وصول این معوقات افزود: شاید در سالهای۷۰ تا ۷۵ در سطح استان ۷ یا ۸ بانک فعالیت داشتند و دوایر اجرای اسناد رسمی واحدهای ثبتی نیز شاهد تشکیل کمترین پرونده اجرایی برای اسناد رهنی و فروش اسقاطی بودند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو