کد خبر: 4415

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۲۵ - ۳:۵۹

کشف محموله ۲ تنی شمش طلا در راه خروج از کشور

شرق پرس: فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی اظهار داشت در پی تغییرات و نوسانات ارز و فلزات گرانبها در بازارهای جهانی و اطلاع ...

 

 سردار یحیی شرفی از کشف محموله دو تنی شمش‌های طلا و نقره قبل از خروج از کشور خبر داد.

شرق پرس: فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی اظهار داشت در پی تغییرات و نوسانات ارز و فلزات گرانبها در بازارهای جهانی و اطلاع از گرایش برخی افراد سودجو برای وارد کردن این‌گونه فلزات به استان از آن سوی مرزها، مراتب به‌طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. در این راستا پلیس پس از تحقیقات دامنه‌دار و گسترش چتر اطلاعاتی یک دستگاه اتوبوس حامل بار قاچاق را شناسایی و در سه راه ائواوغلو خوی اقدام به متوقف کردن آن کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی‌های به عمل آمده از این اتوبوس تعداد ۳۴ عدد شمش ۳۰ کیلوگرمی مشکوک به طلا و نقره به همراه یک‌هزار و ۳۰۱ کیلو دانه‌های تسبیح نقره‌ای کشف شده است، افزود: کل اقلام مکشوفه در مجموع مقدار دو هزار و ۳۲۱ کیلو گرم فلزات گرانبها را شامل می‌شود که جهت ارزش‌گذاری به میادی ذی‌صلاح ارسال شده است.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی افزود: همچنین تعداد ۴۰۰ عدد بلبرینگ چرخ خودرو نیز از سودجویان ضبط شد که در این راستا سه نفر دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذی‌صلاح قضایی شدند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو