کد خبر: 5515

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۸:۲۹

کشف ظروف عتیقه ۲۵۰۰ ساله در شهرستان میاندرود

هادی نصیری از کشف ظروف تاریخی متعلق به 500 سال پیش از میلاد مسیح در این شهرستان خبر داد.

کاریکاتور نوروزی

هادی نصیری از کشف ظروف تاریخی متعلق به ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح در این شهرستان خبر داد.هادی نصیری از کشف ظروف تاریخی متعلق به ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح در این شهرستان خبر داد.هادی نصیری از کشف ظروف تاریخی متعلق به ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح در این شهرستان خبر داد.هادی نصیری از کشف ظروف تاریخی متعلق به ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح در این شهرستان خبر داد.هادی نصیری از کشف ظروف تاریخی متعلق به ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح در این شهرستان خبر داد.عتیقه میاندرود

 

به گزارش شرق پرس, فرمانده انتظامی شهرستان میاندرود در گفت‌وگو با فارس از کشف ظروف عتیقه و تاریخی با قدمت ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح خبر داد.

وی اظهار داشت: در روزهای گذشته پس از کسب اطلاعاتی حاکی از وجود اشیا عتیقه در یکی از منازل مسکونی واقع در این شهرستان اقدامات پلیسی همچنین تعقیب و مراقبت این ملک توسط ماموران پلیس پاوا شهرستان انجام گرفت.

عتیقه میاندرود

نصیری افزود: ماموران انتظامی شهرستان میاندورود با هماهنگی مقام قضایی از منزل ویلایی فوق در روستای بادله شهرستان میاندرود بازرسی به عمل آورده و تعداد ۱۵ قطعه اشیا عتیقه تاریخی کشف نمودند.

وی افزود: از منزل این فرد مقادیری لوازم مجرمانه و ممنوعه نیز کشف و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود در پایان گفت: با هماهنگی که با سازمان میراث فرهنگی انجام شد کارشناسان این سازمان پس از بررسی اشیا و ظروف مکشوفه قدمت آن را ۵۰۰ سال پیش از میلاد مسیح اعلام کردند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو