کد خبر: 12340

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۱۵:۰۵

میرعمادیان:

کشتی مازندران در حال پوست‌اندازی است/ تیمی جوان را عازم قهرمانی کشور می‌کنیم

تیتر 3 » سرمربی تیم کشتی آزاد مازندران گفت: کشتی استان در حال پوست‌اندازی است و به همین دلیل تصمیم داریم تیمی جوان را راهی مسابقات قهرمانی کشور کنیم.

میرعمادیان

به گزارش تیتر ۳ » مصطفی میرعمادیان با اشاره به برگزاری اردوهای تیم کشتی آزاد مازندران گفت: حدود یک ماه است که اردوهای تیم را برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور و رقابت‌های عمومی آغاز کرده‌ایم. تا پیش از این اردوها ۳ جلسه در هفته به صورت متمرکز در ساری برگزار می‌شد، اما از این پس تمرینات را در شهرهای مختلف با حضور کشتی‌گیران آن شهر برگزار کنیم تا باعث ایجاد انگیزه در تمام شهرهای استان شود.

وی ادامه داد: این اردوها تا جام تختی و مسابقات اوپن ادامه دارد؛ از بین همین نفرات ۱۰ کشتی‌گیر را عازم مسابقات قهرمانی کشور خواهیم کرد که تا آخر هفته ترکیب تیم مشخص شود. در پایان سال هم یک تیم که بیشتر ترکیب آن کشتی‌گیران امید و جوانان هستند به یک جام معتبر بین‌المللی اعزام می‌شوند.

سرمربی تیم کشتی آزاد مازندران گفت: در هر وزن حداقل ۲ – ۳ کشتی‌گیر خوب را در اختیار داریم که مدعی حضور در تیم ملی خواهند بود. به عنوان مثال در وزن ۹۷ کیلوگرم در کنار نفراتی مانند طحان و طالبی کشتی‌گیری مانند رمضانیان متولد شده است که آینده درخشانی دارد و نشان می‌دهد کشتی استان مازندران در حال پوست اندازی است.

میرعمادیان تصریح کرد: تمام هدف ما این است که نفرات بیشتر و آماده‌تری را در مسابقات انتخابی تیم ملی داشته باشیم و سکوهای بیشتری را فتح کنیم به همین دلیل تیمی جوان را عازم مسابقات قهرمانی کشور خواهیم کرد تا با نگاه به المپیک توکیو نفرات خوبی را تحویل تیم ملی دهیم.

سرمربی تیم کشتی آزاد مازندران گفت: نسبت به ۲ ماه قبل شرایط کشتی‌گیران بسیار خوب شده است و انگیزه پیدا کرده‌اند. به بچه‌ها گفته‌ایم که مهم نیست در قهرمانی کشور حضور داشته باشند یا نه، اما این فرصت را دارند که برای مسابقات عمومی آماده شوند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو