کد خبر: 7668

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۷:۲۳

با اعلام مدیر عامل استقلال

کسر شدن مبلغ قرار داد بازیکنان استقلال تهران

با اعلام مدیر عامل جدید استقلال از مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم کسر خواهد شد آقای مدیر عامل : بخشی از قرارداد بازیکنان کسر شود تا ما به مشکل نخوریم.

استقلال تهران

تیتر ۳ : سیدرضا افتخاری در مورد شایعه کسر شدن بخشی از قرارداد بازیکنان گفت: الان بازی با ماشین سازی روبرو است و وقت این حرف ها نیست. من با آقای منصوریان صحبت کرده ام و از ایشان خواهش کرده ام که با توجه به این که منابع مالی استقلال در لیگ شانزدهم مشخص نیست و هنوز معلوم نیست که ما چقدر درآمد خواهیم داشت، بخشی از قرارداد بازیکنان کسر شود تا ما به مشکل نخوریم.

با این حساب باید دید اولین واکنش بازیکنان به این اتفاق چه خواهد بود و آیا آنها زیر بار تصمیم مدیرعامل این باشگاه می روند یا نه.با توجه به اینکه قرارداد بین کادر بازیکنان و باشگاه منعقد شده و با امضای مدیر قبلی آبی ها به ثبت رسیده است ، بازیکنان می توانند زیر بار این کاهش بودجه نروند . البته با در نظز گرفتن میزان طلب ها در فوتبال ایران و البته عدم تعهد باشگاه ها به امضا ها ، می شود این  طور پیش بینی کرد که از حالا کسر مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال قطعی شده است!

باشگاه استقلال به ولخرجی دز فصل نقل و انتقالات متهم شده بود و مورد انتقاد وزیر ورزش قرار داشت . موضوعی که در نهایت منجر به برکناری مدیرعامل این باشگاه شد .

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو