کد خبر: 7156

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۴

همزمان با هفته دولت اعلام شد:

کسب مقام نخست اداره کل فنی و حرفه ای مازندران در جشنواره شهید رجایی

اداره کل فنی و حرفه ای استان مازندران در بین دستگاه های اجرایی استان مقام نخست و برتر شاخص های اختصاصی را کسب کرد.

به گزارش تیتر ۳: اداره کل فنی و حرفه ای استان مازندران در بین دستگاه های اجرایی استان  مقام نخست و برتر شاخص های اختصاصی را کسب کرد.

همزمان با هفته دولت جشنواره استانی شهید رجایی با حضور مدیران و مسئولین ارشد کشوری و استانی در سالن سلمان هراتی برگزار شد و طی آن دستگاه های اجرایی برتر در استان معرفی و مدیران و تیم‌های کاری مؤثر مورد تقدیر قرار گرفتند.

اشتغال بیش از ۱۴ هزار نفر در دولت تدبیر و امید، ارایه آموزش های مهارتی به بیش از ۲۰۰هزار نفر در استان، افتتاح دو مرکز آموزش فنی و حرفه ای گلوگاه و فریدونکنار،احداث دو مرکز بزرگ آموزش فنی و حرفه ای هتداری و گردشگری رامسر و مرکز آموزش خواهران ساری، کسب مقام نخست دولت الکترونیک در بین دستگاه های اجرایی استان، کسب مقام نخست المپیاد ملی مهارت در کشور و واگذاری ۹ مرکز آموزش فنی و حرفه ای بلااستفاده در قالب ماده ۸۸ به بخش خصوصی از جمله شاخص های اختصاصی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران بوده است.

شایان ذکر است در این جشنواره از رضا گرزین مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران و تیم کاری این اداره کل با اهداء لوح تقدیر توسط استاندار مازندران تجلیل گردید.

متن لوح تقدیر به شرح زیر می باشد:

جناب آقای رضا گرزین

مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای مازندران

تلاش ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی و همکاران محترمتان موجب شده است تا ستاد استانی جشنواره شهید رجایی براساس نتایج ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان، آن دستگاه را برا اساس شاخص های اختصاصی به عنوان دستگاه برتر معرفی نماید.

به این وسیله و به مصداق حدیث شریف “من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق” از تلاش ها و مساعی ارزشمند شما و کلیه کارکنان متخصص و متعهد آن دستگاه در پیشبرد برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند سبحان در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش موفق و موید باشید. از خداوند سبحان صحت، سلامت، سعادت، عزت، کرامت و موفقیت جنابعالی را مسئلت دارم.

ربیع فلاح جلودار

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو