کد خبر: 11647

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۳

کسب رتبه برتر مازندران در اجرای عملیات اقتصاد مقاومتی

تیتر 3 » استاندارمازندران علت دیدار روز جاری خود با معاون اول رئیس جمهوری را ارائه گزارش اقتصاد مقاومتی و بسته رونق تولید اعلام کرد.

ربیع فلاح جلودار

به گزارش تیتر ۳، ربیع فلاح جلودار گفت که براساس توافق، این دیدارها به صورت ماهانه با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری برای ارائه گزارش اقتصاد مقاومتی و سایر بخش های استانی انجام می شود.
وی افزود : این استان در اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی و بسته رونق تولید موفقیت های خوبی را در بین استان های کشورداشته که این گزارش ها به معاون اول رئیس جمهوری به عنوان فرماندهی ستاد عملیات اقتصاد مقاومتی ارایه شد.
نماینده عالی دولت در مازندران اظهارداشت : اگر در اجرای این طرح ها مشکلات نیز وجود داشته باشد در این دیدار مطرح و دستور سریع برای بررسی و رفع آن داده می شود.
ربیع فلاح دیدار دو جانبه استانداران با رئیس جمهوری و معاون اول برای تسهیل در رفع مشکلات احتمالی و یافتن راهکارهای مناسب برای تسریع در اجرای برنامه ها مفید دانست.
استان مازندران در بسته رونق تولید با پرداخت ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به ۵۶۰ واحد صنعتی رتبه اول و در اجرای عملیات اقتصاد مقاومتی نیز در بین استان های برتر قرار گرفت.
استاندار مازندران هفته گذشته با رئیس جمهوری دیدار کرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو