کد خبر: 73782

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۳۰ - ۱۶:۲۳

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد:

کسب برترین نتایج پروژه مهر ۹۶ مازندران توسط ساری ۲ و ۱

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به جمع بندی پروژه مهر 96 شهرستان ها و مناطق استان مازندران گفت: ساری 2 و 1 بهترین نتایج پروژه مهر 96 مازندران کسب کردند.

به تیتر ۳ ، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ سید علی قاسمی در جلسه پروژه مهر استان با اشاره به ضرورت تلاش برای پروژه مهر سال آینده اظهار داشت: مدیران باید از هم اکنون به فکر پروژه مهر سال آینده باشند.

 

وی با بیان اینکه باید برخی رویکردها و جهتگیری های کلی پروژه مهر تغییر یابد، تصریح کرد: باید با حفظ سیاست های کنونی پروژه مهر، جهتگیری کلی آنرا به سمت مسائل و چالش های اصلی تعلیم و تربیت هدایت کنیم.

 

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه یکی از این مسائل مهم مشارکت ذینفعان است، ابراز کرد: مدیران شهرستان ها و مناطق توجه کنند که چگونه می توانند برای پروژه مهر سال آینده بسترهای مشارکت ذینفعان را در سطح بهتری فراهم کنند.

 

قاسمی با بیان اینکه در سال گذشته مشارکت خیرین ۷ میلیارد تومان بوده، گفت: این رقم در پروژه مهر سال ۹۶ به ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسیده که نیاز است در این زمینه تلاش های بیشتری صورت گیرد.

 

این مسئول با اشاره به بررسی و نتایج جمع بندی نمرات پروژه مهر شهرستان ها و مناطق مازندران خاطرنشان کرد: نمرات ۷ کارگروه شهرستان ها و مناطق جمع بندی شده و براین اساس ساری ناحیه ۲ رتبه نخست، ساری ناحیه ۱ رتبه دوم و بابل رتبه سوم استان را کسب کردند.

 

رویکردهای پروژه مهر ۹۷

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران نیز در این جلسه گفت: مدرسه بانشاط، فرصت های برابر آموزشی، توسعه مشارکت های همه جانبه، ارتقای توانمندسازی نیروی انسانی با تمرکز بر مدیران و برنامه محوری و تمرکز زدایی از جمله سیاست های کلان آموزش و پرورش مازندران در پروژه مهر ۹۷ است.

 

اسفندیار نظری با اشاره به موضوع استقرار پایه دوازدهم، اظهار کرد: سازماندهی و ساماندهی فضا و تجهیزات و نیروی انسانی، آموزش کتاب جدید التألیف و طرح ۳ ساله شدن هنرستانها از جمله موضوعات مهم در این قسمت به شمار می آید.

 

وی با تأکید بر سیاست های پروژه مهر ۹۷ بر محور چابک سازی سازمانی با رویکرد مشارکت همه جانبه، گفت: هدایت تحصیلی، شکل گیری حلقه تحول در مدیریت مدرسه، توسعه کیفی زمان آموزش با تمرکز بر نقش بازی در دوره ابتدایی، انتخاب و انتصاب مدیران، و بهداشت مدارس در پروژه مهر ۹۷ مورد تأکید است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو