کد خبر: 882

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۵

کردکوی، مبدا اتوبوسی که هرگز به مقصد نرسید + اسامی مصدومان

  به گزارش شرق پرس و به نقل از منابع آگاه، این حادثه هولناک حدود ساعت 5:30 دقیقه صبح امروز برای اتوبوس در ...

 

جاده هراز در مازندران جاده‌ای پرتردد و پر تصادف است که امروز هم مقصد نافرجامی را برای مسافران اتوبوسی رقم زد که از کردکوی به سمت تهران در حال حرکت بودند. 

 

به گزارش شرق پرس و به نقل از منابع آگاه، این حادثه هولناک حدود ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح امروز برای اتوبوس در حال تردد از آمل به سمت تهران روی داده تا مسافران زیادی در این سانحه پایان عمر خود را در اعماق دره‌ای در محور هراز ببینند.


حمزه قاسمی از امدادرسانی و کمک نیروهای امداد و نجات، مرکز پیام و اورژانس ۱۱۵ شهرستان آمل، دماوند و بابل برای امدادرسانی خبر داد و آمار رسمی درباره تعداد مصدومان، کشته‌ها و تعداد مسافران را به پایان کار تخلیه مصدومان و جسد مسافران سپرد.

به گفته قاسمی، تعدادی از مصدومان در ساعت‌های ابتدایی وقوع این سانحه دلخراش به شهرستان دماوند منتقل شده و بقیه به مرکز درمانی و بیمارستان‌های گزنک و ۱۷ شهریور آمل انتقال داده شدند و همچنین از آمادگی پرواز عملیاتی هلی‌کوپتر اورژانس آمل نیز خبر داد.

در حالی که خبرهای ضد و نقیضی مبنی بر منحرف شدن این خودروی عمومی به علت انحراف خودروی سواری عبوری در محور و حتی صحبت با گوشی تلفن همراه راننده درباره این حادثه شنیده می‌شود ولی رئیس پلیس راهور مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس ترکیدگی لاستیک را عامل سقوط اتوبوس گرگان به تهران در محور هراز به دره زیارباغ اعلام کرد.

با گذشت بیش از ۶ ساعت از وقوع حادثه سقوط، آمارهای نهایی از سوی مسئولان اعلام شد که در نخستین آمار رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آمل از اتمام امدادرسانی به حادثه دیدگان سقوط اتوبوس به دره خبر داد.

حمزه قاسمی همچنین از کشته‌ شدن ۱۸ نفر و زخمی شدن ۲۵ نفر در این حادثه سقوط خبر داد و و گفت: ۱۹ مصدوم این حادثه به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل، سه نفر به بیمارستان بابل و سه مصدوم با اورژانس هوایی به بیمارستان دماوند منتقل شدند.


در این بین نام ۲۵ مصدوم حادثه سقوط اتوبوس به دره در محور هراز توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل اعلام کرد.

محمدرضا اسلامی، کاظم اکبری، مجتبی اکبری، کاظم البرزی، کامران تقه، محمدعلی رضانیا، مصطفی عقیل‌نیا، فاطمه محسنی عشقی، سامان محسنی عشقی، معصومه محسنی عشقی، علی وکیلی، علیرضا شعبانی، عبدالله کردی، میلاد اسماعیلی، اسدالله رضوان پور، جابر لاک‌تراش، اشرف علی‌نیا، زینب عبداللهی، معصومه جلالی، سعید زاهدی، علی رستمانی، فاطمه رستمانی و جواد ابراهیمی مصدومانی وبودند که به بیمارستان‌های ۱۷ شهریور آمل، بابل و دماوند انتقال داده شدند.

 

/انتهای خبر

این حادثه هولناک حدود ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح امروز برای اتوبوس در حال تردد از آمل به سمت تهران روی داده تا مسافران زیادی در این سانحه پایان عمر خود را در اعماق دره‌ای در محور هراز ببینند. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921129001047#sthash.O8i4m7WD.dpuf

 

جاده هراز در مازندران جاده‌ای پرتردد و پر تصادف است که امروز هم مقصد نافرجامی را برای مسافران اتوبوسی رقم زد که از کردکوی به سمت تهران در حال حرکت بودند. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921129001047#sthash.O8i4m7WD.dpufجاده هراز در مازندران جاده‌ای پرتردد و پر تصادف است که امروز هم مقصد نافرجامی را برای مسافران اتوبوسی رقم زد که از کردکوی به سمت تهران در حال حرکت بودند. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921129001047#sthash.O8i4m7WD.dpuf
جاده هراز در مازندران جاده‌ای پرتردد و پر تصادف است که امروز هم مقصد نافرجامی را برای مسافران اتوبوسی رقم زد که از کردکوی به سمت تهران در حال حرکت بودند. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921129001047#sthash.O8i4m7WD.dpuf
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو