کد خبر: 13835

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۲

هفته هفتم لیگ برتر والیبال :

کاله با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب سایپا تهران شد

تیتر 3 » تیم والیبال کاله در هفته هفتم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر یک مغلوب سایپا تهران شد.

والیبال

به گزارش تیتر ۳ » در آخرین دیدار از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم سایپا تهران و کاله آمل از ساعت ۱۸:۱۰ دقیقه عصر امروز در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان نارنجی پوشان سایپا موفق شدند با برتری مقابل یاران عطایی ۳ امتیاز شیرین خانگی دشت کنند.

مسعود آرمات سرمربی نارنجی پوشان سایپا در شروع مسابقه از ترکیب مجتبی شبان، سامان فائزی، سعید شیرود قربانی، علیرضا جدیدی، رضا قرا، محمد طاهر وادی و مصطفی حیدری (لیبرو) بهره گرفت و رسول آقچه لی، ولی ولیپور، مهدی رنجبر، امیر حسین اسنفدیار، جواد کریمی، اسماعیل مسافر ، ابوالفضل قلی پور نیز یاران انتخابی بهروز عطایی در شروع مسابقه بودند.

ست نخست مسابقه با جای خالی دیدنی جواد کریمی، پاسور تیم ملی والیبال جوانان کشورمان با برتری یک امتیازی کاله آمل آغاز شد و اما در ادامه بازی روند کاملا پایاپایی به خود گرفت. از نکات جالب توجه این مسابقه بدون تردید تقابل جواد کریمی و محمدطاهر وادی پاسور تیم های کاله و سایپا که هر دو کاندید جانشینی مهدی مهدوی در تیم ملی بزرگسالان هستند، بود و هر دو بازیکن در طول مسابقه بارها با پاس های دیدنی و خصوصا جای خالی های خود باعث به وجد آمدن تماشاگران شده و توانایی های خود را به رخ کشیدن. دو تیم در ست اول کاملا پا به پای هم جنگیدند و کسب امتیاز کردند اما در نهایت این میهمان آملی بود که موفق شد در ست نخست با حساب ۲۶ بر ۲۴ پیروز شود.

سایپایی ها که هفته گذشته با برتری ۳ بر صفر مقابل شهرداری ارومیه توانایی های خود را به رخ رقبا کشیده بودند، نمی خواستند در خانه برابر تیم جوان کاله مغلوب شوند به همین دلیل ست دوم را جنگنده تر آغاز کردند و با کاهش اشتباهات خود موفق شدند نمایش به مراتب بهتری را ارائه کرده و از همان ابتدای ست دوم نسبت به تیم حریف برتری گرفته و حاشیه امن مناسبی را ایجاد کردند و در پایان نیز با امتیاز ۲۵ بر ۲۰ به برتری رسیدند تا بازی یک – یک مساوی شود.

ست سوم مسابقه نیز بازی در دست نارنجی پوشان و این تیم اگرچه بارها در مقابل بازیکنان جنگنده کاله به دردسر افتاد اما در نهایت موفق شد با بهره گیری از تجربه بالاتر خود با حساب ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیده و در یک قدمی برد قرار بگیرد.

شاگردان مسعود آرمات از همان آغاز ست چهارم نبض بازی را به دست گرفتند و یک فاصله امتیازی قابل توجه با حریف ایجاد کردند هر چند نماینده آمل برای جبران تلاش زیادی کرد و عطایی نیز به چند تعویض متوالی دست زد اما در نهایت جوانان کاله از پس سایپا بر نیامدند و با قبول شکست ۲۵ بر ۱۷ در ست چهارم در مجموع با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شدند.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو