کد خبر: 2231

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ - ۴:۰۵

کار در مرکز سالمندان، مجازات نخست وزیر سابق ایتالیا

    شرق پرس: ایرنا به نقل از روزنامه ˈاونیرهˈ ارگان اسقف های ایتالیا نوشت:  دفتر اجرای مجازات ˈUEPEˈ، از دادگاه میلان خواست ...

 

ارگان اسقف های ایتالیا گزارش داد: در پی محکومیت ˈسیلویو برلوسکونیˈ نخست وزیر اسبق ایتالیا، ممکن است وی برای مجازات در مرکز سالمندان معلول به کار گرفته شود.
 
 
 
شرق پرس: ایرنا به نقل از روزنامه ˈاونیرهˈ ارگان اسقف های ایتالیا نوشت:  دفتر اجرای مجازات ˈUEPEˈ، از دادگاه میلان خواست تا برلوسکونی را در یک نهاد نگهداری از سالمندان معلول به مدت نه ماه برای کفاره مجازاتش بکار بگیرد.
 
این دفتر یادآور شد: این کار زیاد سنگین نیست زیرا برلوسکونی موظف خواهد شد هفته ای یک روز از سالمندان معلول نگهداری و مراقبت کند.
 
براساس این گزارش، برلوسکونی به حکم دادگاه باید حبس خانگی شده و یا در خدمات اجتماعی بکار گرفته شود. وی نمی تواند به سایر نهادها که در آن معتادها و یا مجرمین قرار دارند، نزدیک شود. او حتی با توجه به محکومیتش در رابطه با دختر جوان مراکشی که به سن قانونی نرسیده بود، نمی تواند در مراکز نگهداری از کودکان بکار گرفته شود.
 
بر اساس حکم دادگاه، او موظف می شود قبل از ساعت ۱۱ شب در منزل باشد و تا ساعت ۶ صبح از منزل خارج نشود.
 
البته یک شورای قضایی باید درباره پذیرش این درخواست و یا اجرای حبس خانگی تصمیم گیری کند.
 
قضات دادگاه شهر میلان اخیرا برلوسکونی رهبر حزب راست گرای میانه ˈ زنده باد ایتالیاˈ را در محاکمه مربوط به ˈکریمه المحروقˈ دختر جوان مراکشی معروف به ˈروبیˈ، به هفت سال حبس محکوم و به جرم اخاذی و فحشا از فعالیت های دولتی محروم کردند.
 
روز۱۳ ماه مه سال ۲۰۱۳ دادستانی میلان خواستار ۵ سال حبس به جرم اخاذی و یک سال حبس به جرم فحشا و همچنین محرومیت وی از فعالیت های دولتی شده بود.
 
دادگاه بازنگری شهر میلان نیز در مهر ماه گذشته برلوسکونی را به دو سال محرومیت از کلیه فعالیت های سیاسی محکوم کرد.
 
برلوسکونی در مرداد ماه گذشته به جرم تخلف مالیاتی و کلاهبرداری در حقوق تلویزیونی شرکت رسانه ای ˈمدیاستˈ با رای نهایی دیوان عالی قضایی، محکوم به چهار سال حبس شد.
 
 
/انتهای خبر
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو