کد خبر: 20983

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۳

مدیرکل بیمه سلامت مازندران:

کارکنان، بازوان توانمند سازمان بیمه سلامت در عرصه خدمت رسانی به مردم اند

مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: کارکنان و نیروهای انسانی خدوم بیمه سلامت، بازوانی قدرتمند در حوزه خدمت رسانی به مردم در عرصه سلامت هستند که خدمات شایسته شان به بیمه شدگان قابل تقدیر است.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران، مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: کارکنان و نیروهای انسانی خدوم بیمه سلامت، بازوانی قدرتمند در حوزه خدمت رسانی به مردم در عرصه سلامت هستند که خدمات شایسته شان به بیمه شدگان قابل تقدیر است.

 

مدیرکل بیمه سلامت مازندران، در نشست های صمیمی که در آخرین روزهای کاری سال جاری با کارکنان سطح استان انجام گرفت ، ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای صادقانه مجموعه کارکنان، گفت: بر خود لازم می دانم از زحمات تمامی کارکنان در پیشبرد اهداف سازمان در عرصه نظام سلامت علی الخصوص طرح های سلامت محور دولت تدبیر وامید نظیر طرح ملی بیمه سلامت همگانی همچنین مشارکت در اجرای طرح تحول سلامت و طرح اخیر شرکای کاری تقدیر نمایم.

 

دکتر ظفرمند در ادامه، لزوم پایبندی به تکریم ارباب رجوع را از کارهای مهم کارکنان برشمرد و افزود: کارکنان باید همواره با رویی گشاده، ضمن راهنمایی مراجعین، انجام سریع، دقیق و به موقع امور مربوط به بیمه شدگان را در سرلوحه کاری خویش قرار دهند تا هم رضایت مردم و در نهایت رضایت پروردگار متعال به دست آید. 

 

لازم به ذکر است طی برنامه مدون، نشستهای صمیمی مدیرکل بیمه سلامت مازندران و مسئولین اداره کل با کارکنان ادارات و واحد های مختلف ستادی و شهرستانی برگزار شد. این نشستها که در پایان ساعات کاری ادارات انجام گرفت، با هدف حفظ و استمرار انگیزه خدمت، ارتقای نشاط و توان نیروهای انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی، مشارکت جویی در انجام بهینه امورات محوله و استفاده از نظرات و پیشنهادات کارشناسی در برنامه ریزی های آتی سازمان و بیان انتظارات متقابل سازمان و کارکنان برگزار شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو