کد خبر: 8582

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۷:۴۸

ریاست دانشگاه مازندران،

یک کارمند دیگر در دانشگاه مازندران به جرم اختلاس بازداشت شد

تیتر 3 » رئیس دانشگاه مازندران گفت که یک کارمند متخلف این دانشگاه به اتهام سوءاستفاده و اختلاس تحویل مراجع قضایی شده است.

بازداشت

تیتر ۳ :سید خلاق میرنیا  ضمن اعلام این خبر افزود: این کارمند که هم اکنون در زندان به سر می برد ، از نیروهای قراردادی دانشگاه مازندران با ۱۰ سال سابقه کار بود که چک های صادره دانشگاه بابت دارائی و مالیات را به حساب خویش واریز می کرد.
وی گفت : سهل انگاری یکی از کارکنان بانک در بابلسر سبب شد تا این کارمند متخلف مبلغ چهارمیلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از چک های صادر شده دانشگاه را به حساب شخصی خود واریز کند.
میرنیا افزود: این کارمند مامور ارسال چک ها به بانک بود و انتظار می رفت کارمند بانک دقت نظر اعمال می کرد تا پول ها به حساب شخصی وی واریز نشود.
وی ادامه داد : تاکنون سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از این پول برگشت داده شد و حدود یک میلیارد ریال دیگر باقی مانده است که ظرف روزهای آینده برگشت داده خواهد شد.
رئیس دانشگاه مازندران گفت: خوشبختانه همکاران ما در دانشگاه مازندران به سرعت متوجه این تخلف شدند و دانشگاه نیز فوری ورود پیدا کرد و کارمند متخلف را تحویل مراجع قضائی داد.
دانشگاه بابلسر هم اکنون دارای ۱۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو است که ۷۵۰ دانشجو در مقطع دکترا، ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد و بقیه در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل هستند.
این دانشگاه که در شهرستان بابلسر مستقر است، از دانشگاههای معتبر کشور به شمار می رود و دارای ۳۴۷ عضو هیات علمی ، ۳۰۰ استاد مدعو و ۵۰۰ کارمند است. /ایرنا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو