کد خبر: 209

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ - ۸:۲۱

دستگیری کارمند بانکی که هکر بود

 سرهنگ حسینی افزود: فردی با در دست داشتن شکوائیه مبنی بر هک ایمیلش به پلیس فتا مراجعه و اظهار داشت مدتی پیش ایمیلم ...
مسمومیت بهشهر

 

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی‌استان خراسان جنوبی از شناسایی هکر ایمیل شخصی یکی از شهروندان بیرجندی خبر داد.

 سرهنگ حسینی افزود: فردی با در دست داشتن شکوائیه مبنی بر هک ایمیلش به پلیس فتا مراجعه و اظهار داشت مدتی پیش ایمیلم توسط فردی ناشناس هک شد و تمامی‌اطلاعات شخصی‌ام اعم از عکس، فیلم، شماره تلفن و‌. .. به سرقت رفت و از همان زمان تا کنون فرد هکر برای من ایجاد مزاحمت کرده و از ایمیلم سوء استفاده می‌کند و هکر از طریق شماره تلفن‌های مختلف در طول روز بارها و بارها با من تماس گرفته و الفاظ رکیک و ناسزا می‌گوید.

 وی با اشاره به این که بلافاصله بررسی پرونده در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت، تصریح کرد: مأموران پلیس فتا با انجام یکسری اقدامات سایبری، IP متهم را شناسایی و پس از استعلام مشخص شد که متهم کارمند بانک یکی از استان‌های شمال غربی کشور است.

حسینی با بیان این که در بررسی‌های مأموران پلیس فتا مشخص شد در زمان هک شدن ایمیل شاکی، متهم در یکی از شعب بانک استان مورد نظر مشغول به کار بوده است، تصریح کرد: با توجه به شناسایی متهم، پرونده به همراه مستندات برای صدور نیابت قضایی به دادسرا ارسال شد.

آرمان

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو