کد خبر: 29068

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۸

چرا بازیگران سریال نفس بی حجاب هستند؟!

به گزارش تیتر 3 »  در حالی که پخش قسمت اول «نفس» این فرضیه را در بین مخاطبان تقویت کرد که برخی بازیگران این سریال ...
به گزارش تیتر ۳ »  در حالی که پخش قسمت اول «نفس» این فرضیه را در بین مخاطبان تقویت کرد که برخی بازیگران این سریال از کلاه گیس استفاده کرده اند، اما این صحنه‌ها در ارمنستان ضبط شده است.
 
 
بازیگران «نفس» کلاه گیس ندارند

در پی حاشیه پیش آمده درباره زنان بی حجاب در قسمت اول سریال «نفس» که دیشب روی آنتن شبکه سه سیما رفت روابط عمومی سریال اعلام کرد: پیش از این در خبری که ۲۲ اردیبهشت ماه همراه با یک عکس در رسانه‌ها منتشر شده، اعلام شده بود عوامل سریال «نفس» برای ضبط صحنه‌های تروکاژی در خارج از کشور به ارمنستان سفر کرده اند.

طی این سفر، تصاویری با حضور تعدادی از بازیگران ارمنی ساکن در کشور ارمنستان، با قرار گرفتن مقابل پرده ضبط شد تا بعدا از طریق جلوه‌های ویژه در پس زمینه تصاویری که در داخل کشور ضبط شده بودند، قرار بگیرد.

این روابط عمومی اشاره کرده است: به طور معمول، به تصویر کشیدن پوششی دور از واقعیت در سریال هایی که به فضای کشور پیش از انقلاب اسلامی مربوط می‌شوند، باعث انتقاد مخاطبان، ملموس نبودن فضا و غیرقابل باور بودن آثار این چنینی منجر شده است از این رو با تمهیدی که عوامل سریال «نفس» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان اندیشیدند، بنا شد برای نزدیک شدن به واقعیت آن سال ها، برخی تصاویر در خارج از کشور و با حضور بازیگران خارجی ضبط شود.

«نفس» در ایام ماه مبارک رمضان هر شب ساعت ۲۱ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود و روز بعد ساعت ۰۰: ۳۰ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶ بعد از ظهر بازپخش می‌شود.

همچنین شبکه افق نیز پخش این سریال را با قدری تأخیر آغاز می‌کند و مخاطبان شنبه تا چهارشنبه ها، هر شب ساعت ۲۳: ۳۰ و روز بعد ساعت‌های ۹: ۳۰ و ۱۴: ۳۰ شاهد پخش این اثر هستند.

 

منبع

دیدگاه کاربران

نظرات در انتظار تایید: 42664

کل نظرات :1

  • تراب

    تاریخ : ۸ - خرداد - ۱۳۹۶

    آفرین به جلیل سامان چه کارگردان با هوش و خلاقی!


    پاسخ دادن

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو