کد خبر: 20873

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۳

از اول اسفندماه :

پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی در مازندران آغاز شد

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از آغاز پيش فروش اينترنتي بليط هاي نوروزي در استان همزمان با سراسر كشور از یکم اسفندماه خبر داد .

به گزارش تیتر ۳ به تقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، مهندس احمد آفرین محمدزاده  ضمن اعلام این خبر افزود: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی اقداماتی نظیرنظارت بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل مسافری، تشکیل ستادخدمات سفر استان ویژه نوروز ۹۶ ، برقراری کشیک نوروزی امداد خودرو  و … در دستور کار است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ضمن اشاره به این مطلب که در حال حاضر ۱۷۰ شرکت حمل ونقل مسافر در استان آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی هستند ، تصریح کرد: با عنایت به اینکه این اداره کل عهده دار مسئولیت کمیته حمل ونقل ستاد اجرایی خدمات سفراستان بوده ، از این رو به منظور هماهنگی بیشتر جلسه مشترکی با اعضا کمیته برگزار و نسبت بشرح وظائف اعضا تبادل نظر و مواردی به تصویب رسید.

 

مهندس آفرین محمدزاده عنوان نمود : تهیه و دریافت بلیط های اینترنتی با توجه به شرایط موجود بسیار می تواند برای هموطنان عزیز مطلوب ، راحت و در دسترس باشد. وی ادامه داد: هموطنان عزیز در صورت عدم دسترسی به فضاهای اینترنتی می توانند از ۱۵ اسفند بلیط های نوروزی را به صورت حضوری و از طریق پایانه های عمومی ، دفاتر فروش بلیط در سطح شهر تهیه کنند.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به حوزه راهداری نیز اشاره و اظهار داشت: با توجه به ادغام صورت گرفته در نوروز امسال نیز اکیپ های راهداری همچون سنوات گذشته در سطح محورهای شریانی استان مستقر می شوند.

 

وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد: که با رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان شاهد کمترین موارد بروز حوادث رانندگی در طول ایام نوروز سال جاری باشیم.

 

گفتنی است: متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به سایتهای www.mazand safar.ir  و  www. mosaferyar.ir   و www. Payanneh. ir و یا سایت های اختصاصی شرکت های اتوبوس رانی نسبت به تهیه بلیط مقاصد مد نظر اقدام کنند.

 
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو