کد خبر: 6532

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۴

پوگبا دوباره شیطان سرخ شد

به گزارش "تیتر 3"، پس از کش و قوس های فراوان در نهایت پل پوگبا از یوونتوس راهی منچستریونایتد شد و به تیم سابقش بازگشت.  ...
پوگبا

به گزارش “تیتر ۳″، پس از کش و قوس های فراوان در نهایت پل پوگبا از یوونتوس راهی منچستریونایتد شد و به تیم سابقش بازگشت.  گفته می‌شود که رقم این انتقال ۱۰۵ میلیون یورو بوده که رکورد نقل و انتقالات که متعلق به انتقال گرت بیل از تاتنهام به رئال با ۱۰۰ میلیون یوروست را شکسته است. همچنین ۵ میلیون یورو نیز به صورت پاداش به یوونتوس پرداخت خواهد شد ولی در صورتی که پوگبا با یونایتد تمدید کند یا با رقمی بیش از ۵۰ میلیون یورو از باشگاه جدا شود.

 

با این حال سران منچستریونایتد برای اینکه باشگاه فشار زیادی در این دوره از نقل و انتقالات متحمل نشود و همچنین درگیر قانون فیرپلی مالی نشود، با مسئولین یوونتوس توافق کردند که رقم انتقال پوگبا را در سه قسط به این باشگاه پرداخت کنند و این درخواست آنها نیز با موافقت باشگاه یوونتوس روبرو شده است. هنوز از اینکه مینو رایولا،‌ایجنت پوگبا که گفته می‌شد یونایتد موظف است ۲۰ درصد از مبلغ انتقال را به او پرداخت کند، چقدر از شیاطین سرخ دریافت کرده خبری نیست و باید دید ایجنت موفق فوتبال از این انتقال گرانقیمت چقدر درآمد داشته است.

باشگاه منچستریونایتد در وبسایت خود این انتقال را تایید کرده است. پوگبا روز گذشته وارد منچستر شد و تست های پزشکی یونایتد را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت. او در اینستاگرام خود با انتشار پیامی ضمن تشکر و قدردانی از باشگاه یوونتوس و هوادارانش، پیوستنش به یونایتد را تایید کرده است.

او فصل آینده شماره ۶ باشگاه را به تن خواهد کرد و هواداران امید زیادی دارند با اضافه شدن او، یونایتد برای قهرمانی لیگ برتر بجنگد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو