کد خبر: 4110

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۵ - ۹:۰۳

پوتین در واکنش به هیلاری کلینتون: با یک زن وارد بحث نمی شوم

شرق پرس: فارس به نقل از واشنگتن‌پست در اینباره گزارش داد:  «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه در پاسخ به سخنان اخیر «هیلاری کلینتون»، وزیر ...

 

 

ولادمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه در پاسخ  اظهارات وزیر سابق خارجه آمریکا ابراز داشت با یک زن وارد بحث نمی‌شود.

شرق پرس: فارس به نقل از واشنگتن‌پست در اینباره گزارش داد:  «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه در پاسخ به سخنان اخیر «هیلاری کلینتون»، وزیر خارجه سابق آمریکا که عملکرد او را به «آدولف هیلتلر»، دیکتاتور سابق آلمان تشبیه کرده بود، واکنش تندی نشان داد و ضمن «ضعیف» خواندن کلینتون، تاکید کرد که وی هیچ‌گاه در بیانات خود شخصی محترم نبوده است.
 
پوتین همچنین تصریح کرد که «بهتر است با یک زن وارد بحث نشوم».
 
وی افزود: «وقتی افراد از حد و مرزها عبور می‌کنند، این نشانه قوت آنها نیست بلکه از ضعف آنها حکایت دارد. اما شاید برای یک زن، ضعیف بودن بدترین خصیصه ممکن نباشد.»
 
پوتین در حالی این واکنش تند را خطاب به هیلاری کلینتون نشان می‌دهد که وی گزینه احتمالی حزب دموکرات آمریکا برای جانشینی باراک اوباما است. اخیرا رئیس‌جمهور آمریکا نیز از وی به‌عنوان گزینه‌ای شایسته برای ریاست‌جمهوری یاد کرده بود.
 
تنش‌ها بین مقامات روس و آمریکایی پس از آن تشدید شد که با سقوط دولت قانونی یانوکویچ در اوکراین توسط طرفداران غرب، روس‌ها شبه‌جزیره کریمه را از اوکراین جدا کردند.

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو