کد خبر: 5023

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۱۲ - ۴:۳۱

پلیس کربلا: غائله ” الصرخی ” کنترل شد

شرق پرس: فرماندهی پلیس استان کربلا اعلام کرد نیروهای امنیتی موفق شدند تا بطور کامل درگیری های مسلحانه میان افراد پلیس و حامیان ...

 

منابع پلیس استان کربلا از کنترل غائله هواداران الصرخی در این استان خبر داد.

شرق پرس: فرماندهی پلیس استان کربلا اعلام کرد نیروهای امنیتی موفق شدند تا بطور کامل درگیری های مسلحانه میان افراد پلیس و حامیان “محمود الحسنی الصرخی” را کنترل کنند.

باشگاه خبرنگاران به نقل از الغد پرس نوشت: فرماندهی کربلا تاکید کرد دستگاه های امنیتی در این استان بطور کامل فتنه “گروه ستمگر” را زیر پا گذاشتند.

“سرهنگ احمد الحسناوی” مدیر رسانه ای پلیس کربلا در بیانیه اعلام کرد در حالی که کربلای امام حسین علیه سلام خود را آماده مبارزه با گروههای تروریستی و اندیشه تاریک تکفیر می کند، در حالی که کربلای محبت و صلح، آغوش خود را برای آوارگان جنهم خشونت می گشاید، خشونتی که وحدت عراق را هدف قرار داده است، با وجود همه صبری که شهروندان کربلا و فرزندان دلیر آن پیشه کرده اند، گروهی گمراه به ندای حق گوش نداده و آداب مهمانی و لطف اهالی کربلا را به جا نیاوردند.

خاطرنشان می شود، بامداد روز چهارشنبه هواداران “محمود الصرخی” مرجع خود خوانده درصدد به آشوب کشاندن شهر کربلا را داشتند که با مقابله نیروهای امنیتی عراق روبرو شده و به کار خود پایان دادند.

 

/انتهای خبر

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو