کد خبر: 2879

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۸

پس از اتفاقات اخیر، علی دایی مربی پرسپولیس ماند

 

علیرضا رحیمی پس از جلسه بعدازظهر امروز (دوشنبه) هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد سرنوشت کادر فنی این تیم گفت: علی دایی با پرسپولیس قرارداد دارد و مربی ماست. انشاءالله طی روزهای آینده با او جلسه‌ای خواهم داشت اما باید تاکید کنم که هیچ مشکلی بین ما وجود ندارد.

شرق پرس: وی درباره پرداخت بدهی‌های باشگاه پرسپولیس هم اظهار داشت: همانطور که امروز صبح گفتم انشاءالله تمام بدهی‌ها را پرداخت می‌کنیم، البته اولویت ما مواردی است که باید در آن تعجیل شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد این باشگاه قراردادش را با علی دایی به خاطر مسائل مالی فسخ کند، تاکید کرد: چرا فسخ کنیم؟! اصلاً این چه بحثی است که انجام می‌دهید؟! مطمئن باشید که ما هیچ مشکلی مالی با دایی نخواهیم داشت. با توجه به شناختی که از او دارم و می‌دانم که چقدر پرسپولیس را دوست دارد به شما قول می‌دهم که اگر من بگویم با پرسپولیس قرارداد سفید امضا می‌کند.

رحیمی در مورد روابط سرد هواداران پرسپولیس و سپاهان در سال‌های گذشته و اینکه آیا این مسئله برای او مشکل‌ساز نخواهد شد، عنوان کرد: چه مشکلی؟ من بارها گفته‌ام که پرسپولیس و سپاهان  هر دو از مکتب شاهین هستند و یک تیم محسوب می‌شوند. همچنین همیشه اعلام کرده‌ام پرسپولیس و استقلال سرمایه‌های فوتبال ما هستند، با این اوصاف چرا باید هواداران سپاهان از من ناراحت شوند؟ مهم این است که من در کشورم کار می‌کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که نتیجه جلسه امروز هیئت مدیره به کجا کشیده شده است، گفت: در خصوص مسائل اسپانسری و حقوقی صحبت‌هایی مطرح شد. همانطور که قبلاً هم اعلام کرده‌ام باید کاری کنیم که باشگاه پرسپولیس روی پای خود بایستد و هوادارانش فقط به فکر تشویق تیم باشند نه مسائل مالی.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چه زمانی با دایی جلسه می‌گذارد، اظهار داشت: پنجشنبه جلسه‌ای داریم که باید در آن چندین گزارش را به اطلاع اعضای هیئت مدیره برسانم که یکی از آن مسائل ادامه همکاری با علی دایی است اما همین جا با قدرت اعلام می‌کنم که علیرضا رحیمی هیچ مشکلی با دایی ندارد.

رحیمی در خصوص اینکه آیا او هم مانند رویانیان با بازیکنان پرسپولیس قرارداد میلیاردی امضا می‌کند، تاکید کرد: باید ببیینیم قانون چه می‌گوید و همان کار را انجام می‌دهیم.

تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو