کد خبر: 3501

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۰

پزشکیان: از نفت می خوریم نه از تلاش

شرق پرس: نماینده مردم تبریز، در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های حمل و نقل استان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار ...

 

مسعود پزشکیان با انتقاد از رضایت برخی مدیران از وضعیت فعلی گفت: فعلا از نفت می‌خوریم نه از تلاش‌مان و بسنده کردن به این وضعیت توسعه را به دنبال نخواهد داشت.

شرق پرس: نماینده مردم تبریز، در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های حمل و نقل استان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: خیال می‌کنیم می‌خواهیم راه بسازیم و می‌خواهیم به توسعه دست یابیم اما با این وضعیت راه به جایی نمی‌بریم.

وی هم‌چنین با انتقاد از «وعده‌های غیرمنطقی به مردم» گفت: این‌که تنها وعده بدهیم و پیشرفت‌های دیگر کشورها را نبینیم، خدمت به مردم نیست. مدیریت جهادی با حرف محقق نمی‌شود اگر می‌خواهیم مدیریت جهادی کنیم باید تلاش‌مان را چند برابر کنیم.

وی با انتقاد از اظهار نظرهای غیرکارشناسی در حوزه اقتصاد گفت: مشکل اقتصاد را اقتصاددان حل می‌کند و من نوعی نمی‌توانم نسخه اقتصادی بپیچم.

این نماینده مجلس با انتقاد از وضعیت پروژه راه‌آهن میانه- تبریز نیز اظهار کرد: بیست سال از عمر این پروزه می‌گذرد و هنوز کاری انجام نشده است. دولت قبلی بارها وعده افتتاح این پروژه را داده بودند. با وجود درآمدهای هنگفت در آن دولت، نه تنها این پروژه به سرانجام می‌رسید، بلکه تنها با ۱۰ درصد درآمدهایش کل آذربایجان از نو ساخته می‌شد.

وی در عین حال گفت: اراده وزارت بر اتمام این پروژه است و در این سفر نیز وزیر راه و شهرسازی قول مساعد برای تهیه منابع مالی این پروژه را داد.

به گزارش ایسنا, وی اتوبان سهند – تبریز را از دیگر اولویت‌های مجلسی‌ها برای پیگیری از وزارت راه و شهرسازی عنوان کرد و گفت: این اتوبان نیز با وجود وعده‌ها هنوز از پیشرفت قابل ملاحظه‌ای برخوردار نیست.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو