کد خبر: 6666

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۲۱:۵۵

نتایج هفته چهارم لیگ برتر فوتبال

پرسپولیس برد استقلال باز هم ناکام ماند

نتایج هفته چهارم لیگ برتر جام خلیج فارس در روز اول استقلال متوقف شد پرسپولیس برد... پیکان 1 ـ استقلال 1 در این مسابقه ابتدا مرتضی آقاخان ...
لیگ آزادگان لیگ یک

نتایج هفته چهارم لیگ برتر جام خلیج فارس در روز اول استقلال متوقف شد پرسپولیس برد…

پیکان ۱ ـ استقلال ۱

در این مسابقه ابتدا مرتضی آقاخان (۴۱) برای پیکان گل زد اما بهنام برزای یار تازه وارد استقلال در دقیقه ۸۲ بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم در ورزشگاه شهرقدس به تساوی رضایت دهند.

ماشین ۰ ـ تراکتور ۲

دو گل تراکتورسازی در این بازی توسط محمد ایران پوریان (۳۰ ـ پنالتی) و (۱+۹۰) به ثمر رسید تا قرمزپوشان با ۸ امتیاز موقتا در بالای جدول بمانند. ماشین سازی هم با تحمل اولین شکست ۵ امتیاز باقی ماند.

پرسپولیس ۱ صبای قم ۰

در روزی که تمام حمله وران پرسپولیس از بین طارمی، امیری، احمدزاده، علیپور، عالیشاه و … حداقل یک بار فرصت رسیدن به دروازه صبای قم را داشتند، این تیم تنها یک بار توسط مهدی طارمی به گل رسید تا با سه امتیاز شیرین و کسب دهمین امتیاز فصل خود به صدر جدول دست یابد.

اس.خوزستان ۲ – نفت ۲

استقلال خوزستان و نفت تهران در حالی در هفته چهارم به مصاف هم می روند که استقلال خوزستان در بازی قبل از سپاهان اصفهان با نتیجه ۳-۱ شکست خورده و نفت تهران با نتیجه ۳-۰ پدیده را برده است.

نفت آبادان ۱ ـ سپاهان صفر

تک گل این مسابقه توسط محمد شادکامی (۵۴) به ثمر رسید تا نفت آبادان با ۸ امتیاز، شانه به شانه تراکتور در رده دوم قرار بگیرد.

 

سایپا ۱ ـ پدیده ۱

نارنجی پوشان پس از پیروزی در بازی هفته شوم در برابر دیگر تیم مشهدی حاضر در لیگ شانزدهم، در بازی هفته چهارم موفق نشد در خانه و در برابر تیم پدیده به نتیجه ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا کند. شاگردان مهاجری در این بازی علاوه بر به ثمر رساندن یک گل، یک پنالتی را نیز از دست دادند تا نشان دهند یکی از تیمهای بدشانس هفته چهارم لیگ برتر نام دارند.

ذوب‌آهن ۱-گسترش ۱

دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و گسترش فولاد تبریز در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. گسترش در ابتدا توانست با ضربه سر پریرا از میزبان خود پیش بیفتد تا اولین گل خود در لیگ شانزدهم را پس از نزدیک ۲۹۰ دقیقه به ثمر برساند اما ذوب آهن پس از آن تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۵۹ گل تساوی را به ثمر رساند. تلاش های ذوب در ادامه نیز راه به جایی نبرد تا یحیی در بازگشت به نیمکت ذوب آهن برابر تیم بحران زده فراز کمالوند متوقف شود.

 

دیدار سیاه جامگان و فولاد نیز فردا جمعه ۲۲ مرداد راس ساعت ۱۸:۵۰ دقیقه آغاز خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو