کد خبر: 3315

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۹

پرداخت ۲۰ میلیون وام قرض الحسنه ۲ درصدی به نخبگان

  شرق پرس: مشاور رییس بنیاد ملی نخبگان از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به اشخاص حقیقی و حقوقی نخبه و فناور از طریق ...

 

معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: ‌همچنین بانک نیز متعهد شد به هر شخص حقیقی یا حقوقی نخبه معرفی شده از سوی این معاونت تا سقف مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد سالیانه دو درصد، حداکثر طی دو هفته کاری از تاریخ صدور معرفی‌نامه تسهیلات پرداخت کند.

 

 

شرق پرس: مشاور رییس بنیاد ملی نخبگان از اعطای تسهیلات قرض الحسنه به اشخاص حقیقی و حقوقی نخبه و فناور از طریق بانک قرض الحسنه رسالت خبرداد.

علیرضا دلیری، مشاور رییس بنیاد ملی نخبگان با بیان این مطلب گفت: بر اساس تفاهم نامه بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بانک رسالت اشخاص حقیقی و حقوقی نخبه و فناور از جمله شرکت‌های دانش‌بنیان خرد در راستای پیاده‌سازی بند ۲ سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در خصوص تقویت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، حمایت می شوند.

وی افزود:‌ در این تفاهم‌نامه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری متعهد شده اشخاص حقیقی و حقوقی را به منظور پرداخت وام قرض‌الحسنه با رعایت شرایط پرداخت و بازپرداخت به بانک قرض‌الحسنه رسالت معرفی کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: ‌همچنین بانک نیز متعهد شد به هر شخص حقیقی یا حقوقی معرفی شده از سوی این معاونت تا سقف مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال وام قرض‌الحسنه با کارمزد سالیانه دو درصد، حداکثر طی دو هفته کاری از تاریخ صدور معرفی‌نامه تسهیلات پرداخت کند.

وی درخصوص اجرای این تفاهم‌نامه همکاری گفت: در راستای همکاری تنگاتنگ با این بانک تاکنون بیش از ۲۰۰ نفر از نخبگان به بانک معرفی و از تسهیلات آن برخوردار شده اند./ایسنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو