کد خبر: 2842

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۴

پرداخت ۲ میلیون وام به بازنشستگان تامین اجتماعی

شرق پرس: بیات در مصاحبه با واحد مرکزی خبر، اعتبار پیش بینی شده برای پرداخت وام دو میلیون تومانی را که قرض الحسنه است، ...

 

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی از پرداخت وام دو میلیون تومانی به بازنشستگان تحت پوشش این کانون خبر داد.

شرق پرس: بیات در مصاحبه با واحد مرکزی خبر، اعتبار پیش بینی شده برای پرداخت وام دو میلیون تومانی را که قرض الحسنه است، ۱۰۰ میلیارد تومان دانست و گفت: در این مرحله به ۵۰ هزار نفر از بازنشستگان تامین اجتماعی وام تعلق می گیرد.

وی داشتن معرفی نامه از کانون های بازنشستگی در شهرستان ها را برای دریافت وام الزامی دانست و تاکید کرد : دریافت وام فقط برای متقاضیانی مجاز است که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می کنند .

بیات با بیان اینکه برای این نوع تسهیلات نیازی به ضامن نیست، افزود: داشتن کسر از حقوق تنها مدرک مورد نیاز برای گرفتن وام است.

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی همچنین اختصاص وام ۸۰ میلیون تومانی برای تعمیر ساختمان ، وام جعاله از ۵ تا ۱۵ میلیون تومان و وام ۲۰ میلیون تومانی برای شرکت در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده را از دیگر تسهیلاتی برشمرد که به بازنشستگان تامین اجتماعی پرداخت می شود.

 
 
/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو