کد خبر: 8139

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ - ۷:۵۶

لیگ برتر فوتبال ساحلی

پدیده کاسپین ساری ۷ – برسام اردکان ۲ + سایر نتایج

تیتر 3 : هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی با پیروزی پر گل پدیده کاسپین ساری مقابل برسام اردکان دنبال شد + سایر نتایج

فوتبال ساحلی
تیتر ۳ » تیم فوتبال ساحلی پدیده کاسپین ساری مقابل برسام اردکان به برتری دست بافت.

در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور از ساعت ۲۰ روز دوشنبه ۲۲ شهریور ۹۵ تیم پدیده کاسپین ساری در مجموعه ورزشی داراب این شهر میزبان برسام اردکان بود و در پایان با نتیجه پرگل ۷ بر ۲ صاحب برتری شد.

گل های پدیده کاسپین در این دیدار را که در مقابل دیدگان حدود ۳۰۰ نفر تماشاگر برگزار شد، مهدی خانپور (۳ بار)، وحید قلی پور (۲ بار)، حبیب منتظری و حسن طلوعی به ثمر رساندند.

در این مسابقه که افشین امیدی سرمربی ساروی ها بدلیل محرومیت بر روی نیمکت تیمش حضور نداشت، میزبان بازی را تهاجمی آغاز کرد و پس از پیروزی ۲ بر صفر در تایم اول، در آغاز تایم دوم نیز دو گل دیگر را به ثمر رساندند تا اختلاف به ۴ گل برسد.

در ادامه این اردکانی ها بودند که از روی غفلت مدافعان و دروازه بان پدیده کاسپین نهایت بهره را برده و دو گل از ۴ گل خورده خود را جبران کردند.

ساروی ها که پس از دریافت این ۲ گل به خود آمده بودند، حملات متعددی را روی دروازه میهمان یزدی تدارک دیدند که حاصل آنها ۲ گل دیگر در تایم دوم بود.

تیم فوتبال پدیده کاسپین ساری با کسب این پیروزی جمع اندوخته های خود را به عدد ۳۰ رساند و جای برسام اردکان در رده چهارم جدول رده بندی را گرفت.

نتایج کامل هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی به شرح زیر است:

پدیده کاسپین ساری ۷ – برسام اردکان ۲

شهرداری تبریز ۵ – ملوان بندرگز ۴ (وقت اضافه)

مقاومت تیران ۴ – یاران مبارکه اصفهان یک

خزر رودسر ۶ – گلساپوش یزد ۷ (ضربات پنالتی)

موج گناوه ۳ – شهید جهان نژادیان آبادان یک

دریانوردان پارس جنوبی ۳ – لسمان مروارید خزر صفر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو