کد خبر: 4967

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۴

پایان زندگی چوپان قاتل با شلیک پلیس

شرق پرس: عصر شنبه ( 7 تير) ماموران محیط‌بانی شهرستان بیرجند متوجه چوپانی شدند که گوسفندان خود را برای چرا به زمین‌های منابع ...

 

چوپان قاتل که با ضربات چوب دستی دو مامور محیطبانی را به اغما فرستاد، پس از قتل خواهرش و شهادت یک مامور پلیس با شلیک گلوله ماموران کشته شد.

شرق پرس: عصر شنبه ( ۷ تیر) ماموران محیط‌بانی شهرستان بیرجند متوجه چوپانی شدند که گوسفندان خود را برای چرا به زمین‌های منابع طبیعی آورده است.

چوپان جوان وقتی با اعتراض ماموران منابع طبیعی روبرو شد، با چوب‌دستی به سوی آنها حمله‌ور شد و دو مامور را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داد. دو مامور اداره منابع طبیعی بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند که به علت شدت جراحت در حال حاضر در کما هستند.

ماموران پلیس پس از تحقیقات گسترده موفق شدند هویت مرد چوپان را شناسایی کرده و صبح یکشنبه برای دستگیری او راهی خانه‌اش در یکی از روستاهای اطراف بیرجند شدند.

متهم وقتی ماموران را در یک قدمی خود دید با یک میله آهنی به طرف یکی از ماموران به نام ستوان سوم ابراهیم خزاعی حمله‌ور شده و پس از سرقت اسلحه مامور به سوی وی شلیک کرد و او را به شهادت رساند.

این در حالی است که همزمان مشخص شد چوپان جنایتکار دقایقی قبل از حضور ماموران خواهر خود را نیز به قتل رسانده و برادرش را به شدت مجروح کرده بود.

ماموران با شلیک تیر هوایی قصد دستگیری متهم را داشتند که وی دوباره به طرف یکی دیگر از ماموران حمله‌ور شد که با رعایت قوانین بکارگیری سلاح هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

به گزارش همشهری, در حال حاضر تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو