کد خبر: 9370

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۷:۲۸

پاسخ منصوریان به شایعه دروغ بودن پیشنهادش از انگلیس

منصوریان پس از برد در جام حذفی به اظهارات تقوی که گفته بود "هر وقت مربی کشتی از انگلیس گرفتیم, انگلیس هم از ایران مربی فوتبال می گیرد" واکنش تندی نشان داد.

تیتر ۳ »  منصوریان در پاسخ به اظهارات تقوی همبازی سابق که بعنوان کارشناس ورزشی در شبکه های انگلیسی شاغل هست گفت: من را سال‌ها می‌شناسید دنبال بازار گرمی نیستم. اگر از شال هواداران ملوان تشکر می‌کنم از هواداران بخاطر رفتارشان انتقاد هم می‌کنم .
 
زمانی که در سال ۱۹۹۶ به کره جنوبی ۶ گل زدیم و سه تا به عربستان، کارناوال شادی در ایران راه افتاد. بعد از بازی با کره جنوبی به رختکن ایران آمدند و پیشنهاد دادند؛ همانجا بود که علی دایی و کریم باقری به آلمان رفتند. بعد از آن هم سایر بازیکنان ایران به آلمان و یونان منتقل شدند.من ایرانی ها را باور دارم زیرا قابل پیشرفت هستند. دروغ نگفتم و احوالاتم میزان است. اگر این پیشنهاد را گفته ام پیشنهاد را داشته‌ام و برخی بهشان فشار آمده است. در آینده نزدیک خواهید دید که مربی در خارج از ایران خواهیم داشت و زمانی بازیکنان ما به بوندس لیگا رفتند اما اکنون برخی می‌گویند مثل این است که  مربی کشتی از انگلیس بیاوریم.
 
سرمربی استقلال تاکید کرد: لازم نیست درباره این موضوع زیاد توضیح بدهم. در کنفرانس نمی گویم فلان تیم مرا می خواهد. من این پیشنهاد را داشته ام. همانطور که در حوزه بازی مرزها را شکستیم و در تیم های اروپایی بازیکن داشتیم، در فضای مربیگری هم این اتفاق می افتد. باید در کشورهای دیگر هم تلاش کنیم نفرات خوبی داشته باشیم. 
 
شاید آنها هیچ وقت باورشان نمی شد که علی دایی به بایرن مونیخ برود. روزی آرزوی مان این بود که یک ست از ژاپن والیبال بگیریم امروز ژاپن را نمی‌بینیم و برای قهرمانی المپیک می‌رویم. جواب برخی از دوستان را نمی‌دهم. اگر یک نفر می‌رفت کره بازی می‌کرد مردم ذوق می‌کردند زمانی بازیکنان ما حاضر نمی شدند در تیم‌های عربی بازی کنند و فقط به دنبال اروپا بودند./تابناک
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو