کد خبر: 74266

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۲۲:۰۹

اندر وصف جشن انقلاب در ساری

و این لباس های مارک به قامت رعنای انقلاب نمی آید

اختصاصی تیتر ۳/ حسین فرهادی: شکوه ، افتخار ، عظمت و نشاط .... کلماتی که می شود صلابت و پایداری انقلاب اسلامی ایران را با آن ...

اختصاصی تیتر ۳/ حسین فرهادی: شکوه ، افتخار ، عظمت و نشاط …. کلماتی که می شود صلابت و پایداری انقلاب اسلامی ایران را با آن ها توصیف کرد … شکوهی برآمده از خواست و اراده مردم و نماد بارز مردم سالاری دینی با رهبریِ پیشوا و مقتدای دینی مردم…

 

اما این شکوه و اقتدار که در طی هشت سال دفاع مقدس، همچنین پس از آن بارها در طی آزمون های انتخاباتی و غیر انتخابی با خون و دل مردم پاسداری شد ، با برخی بی مبالاتی ها توسط افرادی مسئول ، دچار آسیب شده است .

 

مسئولین و سیاسیونی که همواره با سردادن شعارهایی، همیّت خود را در حفظ این نظام و انقلاب خواندند اما در عمل، گامی به غیر از آنچه مدعی بودند برداشتند…

 

یکی از این مصادیق ، حمایت از کالای ایرانی می باشد که به عنوان فصل الخطاب رهبر معظم انقلاب، در آغاز سال ۱۳۹۷ به جد به آن تاکید فرموده و در طی سال نیز بارها بر عدم توجه کافی به آن توسط برخی مسئولین تذکر داده اند.

 

این مهم که در شرایط اقتصادی کنونی و تحریم های مکرر امریکا به عنوان اصلی مهم و غیر قابل انکار می باشد متاسفانه با بی مهری مسئولین استانی نیز مواجه شده است . طی جمعه گذشته برابر با ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ همزمان با شروع جشن های شروع انقلاب ، همایش پیاده روی بهار چهلم به همت اداره کل ورزش و جوانان و استانداری مازندران همچنین فدراسیون ورزشهای همگانی کشور برگزار شد . همایشی که در نفسِ انجام، قابل تقدیر است اما آنچه ارزش این نشاط اجتماعی را زیر سوال برده است چهره ای بود که مسئولین حاضر در این همایش از خود به نمایش گذاشتند!!!!

 

کاپشن و شلوارها و کتونی هایی با مارک و برند خارجی !!!! براستی چرا در این روز مهم که نماد مبارزه ی با سلطه طلبی های غربی و اعلام استقلال سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی کشور است باید شاهد چنین رفتارهایی باشیم؟! در حالی که برندهای معتبر داخلی در حوزه البسه ورزشی نیازمند توجه اند.

در این همایش که علاوه بر نمایشگاهی برای برندهای خارجی به یک منم منم زدن های سیاسی نیز تبدیل شد ، تجمیع سیاسیون ساری منهای اعضای شورای شهر و شهردار، نشان داد رنگ انتخابات پررنگ تر از رنگ و لعاب ورزشی ست.

 

اما نکته ای که همیشه در چنین همایش هایی آزار دهنده است ، مردم همیشه ایستاده و مسئولین همیشه نشسته است که نشان دیگری از فاصله میان مردم و مسئولین است. و کاش این فاصله، به واسطه ی وعده هایی که داده شد برداشته شود…

 

انتظار می رود رجال و سیاسیون و نمایندگان مردم که امانتداران مردم در عرصه های اقتصادی و سیاسی کشور هستند عزمی جدی تر دراین خصوص داشته باشند و سایه شوم شعارگرایی که بلای همیشگی این کشور بوده است را از آسمان زندگی این مردم دور کنند. آن هم در زمانی که بسیاری از مردم به دلیل تعطیلی کارگاه ها و کارخانه های داخلی شرایط اقتصادی خوبی را سپری نمی کنند و انتظار ندارند مسئولان با پوشیدن برندهای خارجی ، قامت رعنای انقلاب را که به خون دل به بار نشست و قد کشید را ملبس به چنین مارک هایی کنند.

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو