کد خبر: 3679

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۰

ولیعهد انگلیس: پوتین نیز همانند هیتلر است

شرق پرس: دیلی میل نوشت: شاهزاده چارلز، ولیعهد انگلیس در گفت‌وگو با زنی که خانواده‌اش را در جریان جنگ جهانی دوم از دست ...

 

شاهزاده چارلز ولیعهد انگلیس ولادیمیر پوتین را با آدولف هیتلر، رهبر نازی‌های آلمان مقایسه کرد.

شرق پرس: دیلی میل نوشت: شاهزاده چارلز، ولیعهد انگلیس در گفت‌وگو با زنی که خانواده‌اش را در جریان جنگ جهانی دوم از دست داده بود، گفت ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه نیز همانند هیتلر در اوکراین عمل می‌کند.

به نوشته روزنامه دیلی میل، شاهزاده چارلز قرار است در ششم ژوئن با ولادیمیر پوتین به مناسبت روز استقرار ارتش متفقین در فرانسه دیدار کند، اما این سخنان احتمالا وی را با چالش رو به رو خواهد کرد.م

وی که هم اکنون با همسرش کاملیا در تور کانادا به سر می‌برد، سه شنبه شب مکالمه‌ خصوصی‌ای با یک زن داشته است که خانواده‌اش را در هولوکاست از دست داده است.

ولیعهد انگلیس روز دوشنبه به قربانیان جنگ جهانی دوم و خانواده‌های آن‌ها در موزه هالیفاکس ادای احترام کرد. وی در آنجا با مرین فرگوسن آشنا شد که وقتی ۱۳ ساله بود به همراه خانواده یهودی‌اش به کانادا گریخت.

خانم فرگوسن ۷۸ ساله در حالی که داستانش را برای چارلز تعریف می‌کرد، این موزه را به وی نشان داد. در پایان ولیعهد انگلیس در جمع خبرنگاران نظر خود را درباره شرایط اوکراین بیان کرد.

وی گفت: حال پوتین در اوکراین دارد همانند هیتلر عمل می‌کند./ایسنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو